top of page

GRECJA

Zapewniamy:

Bilety lotnicze z opłatami lotniskow. i bagaż. 23 kg + bagaż podręczny 8 kg / Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach ***, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami / Wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji / Transfery komfortowym klimatyzowanym autokarem wg programu / Opiekę i informację turystyczną pilota / Ubezpieczenie w TU „Uniqa”: KL z wliczoną opcją chorób przewlekłych do 10 000 EUR, NNW do 2000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR. Obowiązują warunki ubezpieczenia Uniqa „Kontynenty”. / W cenie zawarto obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy w wysokości 20 zł od każdego uczestnika.

Cena nie obejmuje:

Transferów: Parafia – Lotnisko Okęcie – Parafia / biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za miejscowych przewodników, zestawy audio-guide, opłat za komunikację miejską lub wjazdowych do miast, opłat klimatycznych
i miejskich, itp. (na ten cel należy posiadać ok. 160 EUR/os.); napojów do obiadokolacji, ubezp. od ryzyka kosztów rezygnacji, na życzenie istnieje możliwość ubezp. od kosztów rezygnacji za dodatkową opłatą (5 % ceny wyjazdu); chęć ubezp. należy zgłosić najpóźniej w ciągu 5 dni od wpłaty zaliczki.

Uwagi:

dokument niezbędny do wyjazdu: paszport lub dowód osobisty / na życzenie możliwy pok. 1-os. za dopłatą 1150 zł / program jest ramowy.

bottom of page