Logo_Archidiecezji1.png
ADRES

Parafia Rzymskokatolicka

p.w. św. Michała Archanioła


ul. Staszica 56

73 - 130 Dobrzany

parafiadobrzany@gmail.com

kom. Proboszcza: +48 512 342 265

Logo Towarzystwo Chrystusowe - kolor.jpg

Konto parafialne:

34 9375 0002 8400 0781 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

  • Grey Facebook Icon

© PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA  W DOBRZANACH

PLAN KOLĘDY 2020

2 stycznia - czwartek - godz. 15:30

KĘPNO, KOLONIA BŁOTNO, BŁOTNO

1. Ks. Marcin             - Kępno                       nr 1-16

2. Ks. Proboszcz        - Kępno                      nr 18-29

3. Ks. Michał             - Kolonia Błotno       nr 57-59

                                    - Błotno                       nr 1-20

3 stycznia - piątek - godz. 15:30

KOLONIA BŁOTNO, BŁOTNO, GRABNICA, DOLICE

1. Ks. Marcin             - Błotno          nr 60, 29, 30, 31, 28, 32, 27, 33, 26, 25, 24a, 24, 23, 22, 34, 35, 36, 21

2. Ks. Proboszcz        - Błotno          nr 49, 48, 47, 46, 45, 51, 44, 42, 53a, 52, 53, 41, 54, 55, 40, 39, 39a, 38, 56, 37

3. Ks. Michał             - Grabnica, Dolice

4 stycznia - sobota - godz. 10:00

KOLONIA KRZEMIEŃ, KRZEMIEŃ, SIERAKOWO

1. Ks. Proboszcz        - Kol. Krzemień         nr 49 i 49a

                                     - Krzemień                 nr 25-47 (początek od nr 38a)

2. Ks. Marcin             - Krzemień                 nr 51-63 (domki letniskowe), 1-24

3. Ks. Michał             - Sierakowo

5 stycznia - niedziela - godz. 16:00 - KIELNO, OKOLE

1. Ks. Marcin             - Kielno, Okole

7 stycznia - wtorek - godz. 15:30 - BYTOWO

1. Ks. Proboszcz        - Bytowo                   nr 1-10

2. Ks. Marcin             - Bytowo                    nr 11-22, 39

3. Ks. Michał             - Bytowo                    nr 23-38

8 stycznia - środa - godz. 15:30 - OGNICA

1. Ks. Proboszcz        - Ognica                     nr 1-22

2. Ks. Michał             - Ognica                     nr 26-45

3. Ks. Marcin             - Ognica                     nr 45/A-58

9 stycznia - czwartek - godz. 15:30 - ODARGOWO

1. Ks. Proboszcz        - Odargowo                nr 3-15

2. Ks. Marcin             - Odargowo                nr 16-19, 22-30

                                     - Odargowo Kol.        nr 20

3. Ks. Michał             - Odargowo                nr 31-46

10 stycznia - piątek - godz. 15:30 - KOZY

1. Ks. Marcin             - Kozy             nr 31, 2, 3, 30, 4-8, 29, 34, 9-11, 28, 27, 26

2. Ks. Michał              - Kozy             nr 25, 12-16, 23, 22, 21

3. Ks. Proboszcz        - Kozy             nr 20, 19, 18, 17

11 stycznia - sobota - godz. 10:00 - SZADZKO

1. Ks. Michał              - Szadzko                   nr 32 do numeru 52 przy krzyżu (prawa i lewa strona drogi)

2. Ks. Marcin             - Szadzko                   nr 63 (do krzyża prawa i lewa str.) oraz nr 7-12 i 19-23

3. Ks. Proboszcz        - Szadzko                   nr 13-18

12 stycznia - niedziela - godz. 16:00 - KOLONIA KOZY

1. Ks. Proboszcz        - Kolonia Kozy           nr 32-33, 35, 38, 40

13 stycznia - poniedziałek - godz. 15:30

KOZY, KOLONIA OGNICA, OGNICA 66, DOBRZANY

1. Ks. Michał              - Kozy                                      nr 24A, 24, 24B/1A-6A

2. Ks. Marcin             - Kozy                                       nr 24C, 24B/1B-6B

3. Ks. Proboszcz       - Kolonia Ognica                    nr 59-64; Ognica nr 66

                                   - Dobrzany, ul. Staszica         nr 55-49A, 74-66

                                   - Dobrzany, ul. Krótka, Długa

14 stycznia - wtorek - godz. 16:00 - DOBRZANY

ul. Leśna, Pogodna, Zaułkowa, Spokojna, Wiosenna, Cicha

1. Ks. Marcin              - ul. Leśna (od nr 3/1), Pogodna (od nr 22 w stronę nr 2-4)

2. Ks. Proboszcz        - ul. Zaułkowa, Spokojna

3. Ks. Michał             - ul. Wiosenna (od nr 1), Cicha

 

15 stycznia  - środa - godz. 16:00 - DOBRZANY

ul. Ogrodowa, Spacerowa, Zielona, Cmentarna, Jana Pawła II 26-34 (parzyste), 29-63 (nieparzyste), 64

1. Ks. Proboszcz        - ul. Ogrodowa (od nr 1), Spacerowa (od nr 18 w kierunku nr 2),

                                      Zielona, Cmentarna (od nr 8 w kierunku nr 2)

2. Ks. Michał             - Jana Pawła II            nr 26-34 (parzyste)

3. Ks. Marcin             - Jana Pawła II            nr 29-63 (nieparzyste), 64

16 stycznia - czwartek - godz. 16:00 - DOBRZANY

ul. Jana Pawła II 1-27 (nieparzyste), 18A-24B (parzyste)

1. Ks. Marcin             - ul. Jana Pawła II       nr 1-15 (nieparzyste), 18/A-B

2. Ks. Proboszcz        - ul. Jana Pawła II       nr 17-27 (nieparzyste)

3. Ks. Michał             - ul. Jana Pawła II       nr 20-24/B (parzyste)

17 stycznia - piątek - godz. 16:00 - DOBRZANY

ul. Jana Pawła II 10-16 (parzyste), Kościuszki

1. Proboszcz               - ul. Jana Pawła II       nr 10-16 (parzyste)

2. Ks. Marcin             - ul. Kościuszki          nr 1-29 (nieparzyste)

3. Ks. Michał             - ul. Kościuszki          nr 4-28 (parzyste)

18 stycznia - sobota - godz. 10:00 - DOBRZANY

ul. Stargardzka, Mickiewicza 45-49, Szkolna, Sportowa, Robotnicza, Majowa, Orzechowa, Lipowa, Spółdzielcza

1. Ks. Michał             - ul. Stargardzka (cała od nr 1)

2. Ks. Marcin             - ul. Mickiewicza       nr 45-49 (początek od nr 49),

                                      Szkolna, Sportowa, Robotnicza, Majowa, Orzechowa, Lipowa, Spółdzielcza

20 stycznia - poniedziałek - godz. 16:00 - DOBRZANY

ul. Mickiewicza

1. Ks. Proboszcz        - ul. Mickiewicza       nr 5-21 (obie strony ulicy)

2. Ks. Marcin             - ul. Mickiewicza       nr 22-41 (obie strony ulicy)

3. Ks. Michał             - ul. Mickiewicza       nr 32, 34, 36, 38

 

21 stycznia - wtorek - godz. 16:00 - DOBRZANY

ul. Zacisze, Słoneczna, Podgórna, Strażacka

1. Ks. Michał             - ul. Zacisze                nr 1/A-B-C

2. Ks. Proboszcz        - ul. Zacisze                nr 2/A, 2, 4/A, 4; Wąska

3. Ks. Marcin - ul. Strażacka, Słoneczna

22 stycznia - środa - godz. 16:00 - DOBRZANY

ul. Podgórna, Rzeczna, Armii Krajowej, Mostowa, Parkowa, Przechodnia

1. Ks. Proboszcz        - ul. Podgórna, Rzeczna

2. Ks.  Michał             - ul. Armii Krajowej

3. Ks. Marcin             - ul. Mostowa, Parkowa, Przechodnia

23 stycznia - czwartek - godz. 16:00 - DOBRZANY

ul. Staszica 21-23/A, 25-37, 39-41, 43, 58-62 (parzyste)

1. Ks. Proboszcz        - ul. Staszica               nr 62, 60, 58, 43, 39-41/A-B

2. Ks. Marcin             - ul. Staszica               nr 25-37/A-B-C, 21-23/A

3. Ks. Michał             - ul. Staszica               nr 25-37/D-E-F-G

24 stycznia - piątek - godz. 16:00 - DOBRZANY

ul. Staszica 11-19/A, B; 20-28, 21-23/B; 52-54

1. Ks. Proboszcz        - ul. Staszica               nr 52-54

2. Ks. Marcin             - ul. Staszica               nr 20-28

3. Ks. Michał             - ul. Staszica               nr 21-23/B, 11-19/A-B

25 stycznia - sobota - godz. 10:00 - DOBRZANY

ul. Staszica 11-19/C, D, E; 30-48; 50

1. Ks. Michał             - ul. Staszica               nr 11-19/C-D-E; 30-48/A

2. Ks. Marcin             - ul. Staszica               nr 50, 30-48/B-C-D-E

26 stycznia - niedziela - godz. 15:30

KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA

ks. Proboszcz i ks. Marcin

C+M+B+2020