top of page

10. spotkanie "u Króla" dla dzieci

W sobotę, 13 kwietnia odbyło się jubileuszowe spotkanie "u Króla" dla dzieci z parafii Chrystusowców. Ponad 40 dzieci z naszej parafii udało się z ks. Dominikiem i mamami -opiekunkami do Stargardu, do parafii pw. Chrystusa Króla, żeby wspólnie spędzić ten czas z Bogiem i w sumie z blisko 200 dziećmi z różnych parafii na Pomorzu Zachodnim.

Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą św., po której dzieci udały się na warsztaty - inne dla chłopców, a inne dla dziewcząt - balonowe zwierzęta, długopisy 3D, wojskowa musztra, sztuki walki dla samoobrony i różne inne atrakcje.

Pod koniec spotkania odbyły się jeszcze parafialne rozgrywki, w których nasze dzieci zajęły drugie miejsce w swojej grupie.

Pogoda dopisała, humor dopisał, dzieci zadowolone - to najważniejsze.

Dziękujemy Panu Bogu, organizatorom, wszystkim rodzicom i wszystkim dzieciom za ten czas!


50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page