top of page
  • ParafiaDobrzany

8 CZERWCA - NOC DUCHA ŚWIĘTEGO

Zaktualizowano: 4 cze 2019W Wigilię Zesłania Ducha Świętego (8 czerwca, sobota) zapraszamy do Dobrzan na NOC DUCHA ŚWIĘTEGO, pod hasłem: W Duchu Świętym się módlcie i w miłości Bożej strzeżcie samych siebie (Jud 20). Adoracja, uwielbienie z zespołem Mika'el, ogień modlitwy i Eucharystia. To będzie noc ekscytującego tańca ognia i żywej wody, Nieba zwalającego się z hukiem na ziemię naszych serc.


21:00 - Apel Jasnogórski i różaniec

21:30 - Konferencja "Moc Ducha Świętego w łamaniu Chleba" (ks. Rafał)

22:00 - Adoracja i Uwielbienie z zespołem Mika'el

23:15 - (dla chętnych i zmęczonych) kawa z ciasteczkiem :)

23:45 - Litania do Ducha Świętego + repozycja

24:00 - Eucharystia w mocy Ducha Świętego


W Duchu Świętym się módlcie i w miłości Bożej strzeżcie samych siebie... (Jud 20)

72 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page