top of page
  • ParafiaDobrzany

ADORACJA 24h W INTENCJI MŁODYCH
Z poniedziałku na wtorek (27/28 maja) nasza Parafia włączyła się w „modlitewną sztafetę”. Akcja „Adoracja i post o powołania 24h” to inicjatywa, którą podjęły parafie archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej, na prośbę naszego pasterza ks. abpa Andrzeja Dzięgi.


Modlitwa polega na całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu, połączonej z postem w dowolnej formie, w intencji młodych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej archidiecezji.


Modlitwa w dobrzańskiej parafii trwała nieprzerwalnie - 24 godziny, przed Najświętszym Sakramentem w naszej kaplicy zakonnej na Plebanii. Całodobową Adorację rozpoczęliśmy w poniedziałek (27 maja) wieczorem, o godz. 18:00, zakończyliśmy we wtorek (28 maja) o godz. 18:00. Dziękujemy wszystkich zatroskanym o przyszłość Kościoła i młodzieży, którzy włączyli się w tę Bożą i piękną inicjatywę.


+ Panie, miej w opiece dzieci i młodzież w naszej parafii. Wzbudź w naszych rodzinach powołania do służby Bogu i Kościołowi. Tobie cześć, chwała i uwielbienie, na wieki wieków. Amen.16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page