• ParafiaDobrzany

Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi


Zgodnie z decyzją przewodniczącego KEP abp. S. Gądeckiego i abp. A. Dzięgi, w każdym kościele 25 marca, w uroczystość Zwiastowania NMP, parafianie wraz ze swoimi duszpasterzami mają dokonać zawierzenia Polski i siebie Najświętszemu Sercu Najświętszej Maryi Pannie.

W związku jednak z nałożonymi restrykcjami nie będzie możliwe, abyśmy zrobili to wspólnie w kościele, więc proszę każdego z Was, abyście dokonali tego aktu każdy w swoim domu, w łączności z nami, którzy go odmówimy po Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 18.00.

Poniżej zamieszczam tekst aktu zawierzenia. Można go również pobrać TUTAJ (w formacie PDF) lub TUTAJ (w formacie Word), a potem wydrukować.

Równocześnie informuję, że od jutra będziemy transmitować Msze św. poprzez stronę parafii na Facebooku.


237 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana