top of page
  • ParafiaDobrzany

Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi


Zgodnie z decyzją przewodniczącego KEP abp. S. Gądeckiego i abp. A. Dzięgi, w każdym kościele 25 marca, w uroczystość Zwiastowania NMP, parafianie wraz ze swoimi duszpasterzami mają dokonać zawierzenia Polski i siebie Najświętszemu Sercu Najświętszej Maryi Pannie.

W związku jednak z nałożonymi restrykcjami nie będzie możliwe, abyśmy zrobili to wspólnie w kościele, więc proszę każdego z Was, abyście dokonali tego aktu każdy w swoim domu, w łączności z nami, którzy go odmówimy po Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 18.00.

Poniżej zamieszczam tekst aktu zawierzenia. Można go również pobrać TUTAJ (w formacie PDF) lub TUTAJ (w formacie Word), a potem wydrukować.

Równocześnie informuję, że od jutra będziemy transmitować Msze św. poprzez stronę parafii na Facebooku.

 

265 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

11 lutego 2022 r. „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36) Trwając na drodze miłosierdzia przy tych, którzy cierpią Drodzy Bracia i Siostry, trzydzieści lat temu św. Jan Paweł

bottom of page