• ParafiaDobrzany

Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi


Zgodnie z decyzją przewodniczącego KEP abp. S. Gądeckiego i abp. A. Dzięgi, w każdym kościele 25 marca, w uroczystość Zwiastowania NMP, parafianie wraz ze swoimi duszpasterzami mają dokonać zawierzenia Polski i siebie Najświętszemu Sercu Najświętszej Maryi Pannie.

W związku jednak z nałożonymi restrykcjami nie będzie możliwe, abyśmy zrobili to wspólnie w kościele, więc proszę każdego z Was, abyście dokonali tego aktu każdy w swoim domu, w łączności z nami, którzy go odmówimy po Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 18.00.

Poniżej zamieszczam tekst aktu zawierzenia. Można go również pobrać TUTAJ (w formacie PDF) lub TUTAJ (w formacie Word), a potem wydrukować.

Równocześnie informuję, że od jutra będziemy transmitować Msze św. poprzez stronę parafii na Facebooku.


227 wyświetlenia
Logo_Archidiecezji1.png
ADRES

Parafia Rzymskokatolicka

p.w. św. Michała Archanioła


ul. Staszica 56

73 - 130 Dobrzany

parafiadobrzany@gmail.com

tel. parafia: +48 91 562 00 57

Logo Towarzystwo Chrystusowe - kolor.jpg

Konto parafialne:

34 9375 0002 8400 0781 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

  • Grey Facebook Icon

© PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA  W DOBRZANACH