Bierzmowanie - informacje organizacyjne.

Aktualizacja: cze 7

Sakrament bierzmowania zostanie udzielony 11 czerwca 2021r. o godz. 15:00 przez J.E. Ks. Bpa Henryka Wejmana.

Kandydaci proszeni są o przyjście o godz. 14:20, obowiązuję strój ciemny, elegancki.

Uczniowie ZSP w piątek będą mieli CZTERY pierwsze lekcje. Nie będzie odwozu autokarem po lekcjach. Rodzice uczniów dojeżdżający proszeni są o odebranie swoich dzieci lub wystawienie zaświadczenia, że mogą sami wyjść ze szkoły.

Z racji obostrzeń sanitarnych, na bierzmowaniu mogą być tylko rodzice. Świadek bierzmowania będzie wspólny dla wszystkich kandydatów.

W związku z powyższym bardzo prosimy, aby pozostali goście byli na zewnątrz kościoła.​

Spowiedź oraz próba organizacyjna będzie miała miejsce 9 VI (środa) - klasa A; 10 VI (czwartek) - klasa B; o godz. 19:00 w kościele w Dobrzanach.

Wszelkie pytania prosimy kierować do ks. Michała (tel. 532-250-420)

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana