top of page
  • ParafiaDobrzany

Boże Narodzenie 2020


Uroczystość Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy odprawieniem Pasterki o godz. 21.00, której przewodniczył ks. Marcin, a koncelebrował ks. Tadeusz. W kościele parafialnym została jeszcze odprawiona Pasterka o północy, której z kolei przewodniczył ks. Proboszcz, a ks. Michał koncelebrował.

W tym roku w parafii zostały odprawione o godz. 22.15 jeszcze dwie Pasterki na filiach. W Szadzku Mszę odprawił ks. Proboszcz, a w Ognicy ks. Michał.

Obydwie Pasterki w kościele parafialnym były transmitowane przez stronę parafialną (parafiadobrzany.com/transmisja-na-żywo). W poniedziałek przed Wigilią, tj. 21 grudnia została uruchomiona kamera, którą na stałe zainstalowano na chórze. Planowane jest regularne transmitowanie jednej Mszy św. w niedzielę i jednej każdego dnia w tygodniu. Informacje o godzinach transmisji będą zamieszczane na stronie parafialnej. Zapraszamy do uczestnictwa.


446 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page