top of page
  • ParafiaDobrzany

Boże Narodzenie 2021


Boże Narodzenie jest przez wszystkich z wielką radością wyczekiwane, bo to przecież święta tak bardzo rodzinne i pełne miłości. Rodzi się bowiem Dziecię Jezus, by odkupić świat od grzechu i przynieś pokój ludziom dobrej woli.

Tegoroczne święta były już po raz drugi obchodzone w dobie panującej epidemii, choć restrykcje sanitarne były o wiele mniejsze niż poprzednio.

W Wigilię w naszej parafii odprawiliśmy 6 Pasterek - w Dobrzanach o godz. 21.00 (ks. Marcin) i o godz. 24.00 (ks. Proboszcz i ks. Tadeusz), w Bytowie o godz. 20.00 (ks. Sebastian), w Ognicy o 21.30 (ks. Sebastian), w Odargowie o godz. 22.15 (ks. Proboszcz) i w Kępnie o godz. 22.30 (ks. Marcin).

W Boże Narodzenie Msze św. zostały odprawione według grafiku niedzielnego, również na filiach. Podobnie i w II dzień świąt, który w tym roku przypadł w niedzielę, stąd obchodziliśmy wtedy nie święto św. Szczepana, a Niedzielę Świetej Rodziny.


118 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page