top of page
  • sstawierej

Byliśmy na ADM Chojna 2022

Zaktualizowano: 20 cze 2022


Choć nadchodzi koniec roku szkolnego, my nie zwalniamy tempa. W Boże Ciało z grupą młodzieży naszej parafii pojechaliśmy do Chojny na Archidiecezjalne Dni Młodych 2022. Zebrała się nam 11 osobowa ekipa + ksiądz, więc zmieściliśmy się w trzy samochody. Bardzo dziękujemy Państwu Stawskim i Żwirbla za dostarczenie nas do i odebranie z Chojny. Spotkanie młodzieży odbywało się w dniach 16-18 czerwca. Codziennie Msza św., koncerty (Muode Koty, ks. Jakub Bartczak i Som Gorsi), tańce integracyjne (belgijka!), warsztaty tematyczne (chłopaki poszli na boks, dziewczyny na śpiew i taniec), spotkania z ciekawymi ludźmi, kino (film "Powołany", polecamy), wieczorne uwielbienia w Kościele Mariackim z adoracją Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna ulicami miasta. A poza tym, okazja do poznania nowych ludzi, spotkania znajomych i przyjaciół, zabawa, szaleństwo, randomowe ławki i kawałek cienia w upalny dzień. Nocowaliśmy w szkole na sali gimnastycznej, na dość drewnianej podłodze. Na szczęście, mieliśmy ze sobą piłkę do ręcznej, żeby wykorzystać przestrzeń sali. Ogółem: była zabawa, ale też był Duch, dobre spowiedzi i co najmniej wagon łaski Bożej. Następna akcja za kilka dni w Mórkowie k. Leszna, na terenie domu zakonnego Towarzystwa Chrystusowego - Spotkanie Młodzieży Chrystusa Góra Tabor 2022, cztery dni pod namiotami. Będziemy tam.


Polecamy filmik TVP Szczecin, w którym wypowiadają się Paweł Morozik i Filip Szwajlik

A na fb organizatorów ichtis.info znajdziecie zdjęcia i filmiki podsumowujące każdy dzień ADM - wszędzie tam jesteśmy


Fotki: Przemysław Kaweński, TVP3 Szczecin, gs24.pl, własne


241 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page