top of page
  • ParafiaDobrzany

Dożynki w Bytowie i w Kozach


W sobotę, 3 września w Bytowie odbyły się dożynki. Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od uczy duchowej. O godz 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia modliliśmy się w intencji mieszkańców Bytowa. Później przez ks. Łukasza, który objął obowiązki w parafii po ks. Sebastianie, została odprawiona Msza święta wraz z poświęceniem wieńca dożynkowego. We Mszy św. uczestniczył burmistrz Dobrzan p. Paweł Filip z żoną, sołtys Bytowa p. Izabela Gwóźdź i parafianie. Po strawie duchowej przeszliśmy na plac, by wspólnie świętować przy wspaniałych potrawach, atrakcjach i przemiłym towarzystwie.

Dokładnie w tym samym dniu, lecz o godz. 16.00, w Kozach na świetlicy Mszę św. dożynkową dla tamtej miejscowości odprawił ks. Marcin.98 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page