• ParafiaDobrzany

Drobne prace remontowe przy kościele i plebanii


Dzięki życzliwości OSP Dobrzany przy kościele zostały wykonane drobne prace remontowe. Został m.in. zamontowany nowy krzyż na dachu nad zakrystią (co zostało uwiecznione na zdjęciach), a także straż przejrzała dachówki na dachach, szczególnie nad kruchtą, gdzie jest ciągle problem zalewania wnętrza przy obfitym deszczu.

Przy okazji strażacy sprawdzili miejsca przecieków na dachu nad plebanią i usunęli oderwane blachy z opierzenia. Dach na plebanii stanowi jednak o wiele poważniejszy problem - w tym momencie nadaje się on do całkowitego remontu i wymiany dachówek.

Strażacy zadeklarowali się także, że odnowią i zabezpieczą krzyż misyjny, który z kolei stoi na placu przed wejściem do kościoła.

Za wykonane prace z serca dziękujemy.


32 wyświetlenia
Logo_Archidiecezji1.png
ADRES

Parafia Rzymskokatolicka

p.w. św. Michała Archanioła


ul. Staszica 56

73 - 130 Dobrzany

parafiadobrzany@gmail.com

tel. parafia: +48 91 562 00 57

Logo Towarzystwo Chrystusowe - kolor.jpg

Konto parafialne:

34 9375 0002 8400 0781 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

  • Grey Facebook Icon

© PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA  W DOBRZANACH