top of page
  • ParafiaDobrzany

Drobne prace remontowe przy kościele i plebanii


Dzięki życzliwości OSP Dobrzany przy kościele zostały wykonane drobne prace remontowe. Został m.in. zamontowany nowy krzyż na dachu nad zakrystią (co zostało uwiecznione na zdjęciach), a także straż przejrzała dachówki na dachach, szczególnie nad kruchtą, gdzie jest ciągle problem zalewania wnętrza przy obfitym deszczu.

Przy okazji strażacy sprawdzili miejsca przecieków na dachu nad plebanią i usunęli oderwane blachy z opierzenia. Dach na plebanii stanowi jednak o wiele poważniejszy problem - w tym momencie nadaje się on do całkowitego remontu i wymiany dachówek.

Strażacy zadeklarowali się także, że odnowią i zabezpieczą krzyż misyjny, który z kolei stoi na placu przed wejściem do kościoła.

Za wykonane prace z serca dziękujemy.


39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page