top of page
  • ParafiaDobrzany

Dzień dobra


W sobotę przed Niedzielą Miłosierdzia (23.04.2022r.), w Kole Łowieckim "Knieja", nasz rodzimy "Caritas" zorganizował piknik rodzinny w ramach Tygodnia Miłosierdzia, tzw. "Dzień dobra". Hasłem tego spotkania było: "Dzielmy się miłosierdziem jak chlebem". Na ten piknik zostały zaproszone rodziny ukraińskie, zamieszkujące naszą gminę wraz z mieszkańcami naszej parafii. Dzień miłosierdzia, dzień dobra spędzony w Ciemniku to świetny pomysł na integrację z tymi, którzy musieli z powodu zawieruchy wojennej chronić się w ościennych krajach. To był czas wspólnej zabawy, modlitwy i okazji do jeszcze większego zacieśnienia więzów przyjaźni nie tylko wśród dzieci, ale także i dorosłych.
328 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page