Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim Nauczycielom (obecnie pracującym i tym, którzy zakończyli już swoją pracę) oraz wszystkim Pracownikom Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach najserdeczniejsze życzenia. Niech Duch Święty prowadzi Was w dziele wychowywania młodego pokolenia Polaków. Wiele satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu radosnych chwil, które motywują do ciągłego podejmowania wysiłku.

Dziękujemy także za trud wkładany w wychowanie dzieci i młodzieży.

W najbliższą sobotę, tj. 17 października, o godz. 18.00, w Waszej intencji zostanie odprawiona Msza Święta w kościele parafialnym w Dobrzanach.

BUDUJMY WIĘZI!

List pasterski z okazji X Tygodnia Wychowania w Polsce Umiłowani w Chrystusie Panu, Siostry i Bracia! Dzisiejsze czytania mszalne wyrażają prawdę o tym, że w osobisty rozwój każdego człowieka wpisane