• ParafiaDobrzany

Dzień Edukacji Narodowej


Z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim Nauczycielom (obecnie pracującym i tym, którzy zakończyli już swoją pracę) oraz wszystkim Pracownikom Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach najserdeczniejsze życzenia. Niech Duch Święty prowadzi Was w dziele wychowywania młodego pokolenia Polaków. Wiele satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu radosnych chwil, które motywują do ciągłego podejmowania wysiłku.

Dziękujemy także za trud wkładany w wychowanie dzieci i młodzieży.

W najbliższą sobotę, tj. 17 października, o godz. 18.00, w Waszej intencji zostanie odprawiona Msza Święta w kościele parafialnym w Dobrzanach.

25 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana