top of page
  • ParafiaDobrzany

Dzień Edukacji Narodowej


Z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim Nauczycielom (obecnie pracującym i tym, którzy zakończyli już swoją pracę) oraz wszystkim Pracownikom Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach najserdeczniejsze życzenia. Niech Duch Święty prowadzi Was w dziele wychowywania młodego pokolenia Polaków. Wiele satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu radosnych chwil, które motywują do ciągłego podejmowania wysiłku.

Dziękujemy także za trud wkładany w wychowanie dzieci i młodzieży.

W najbliższą sobotę, tj. 17 października, o godz. 18.00, w Waszej intencji zostanie odprawiona Msza Święta w kościele parafialnym w Dobrzanach.

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

11 lutego 2022 r. „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36) Trwając na drodze miłosierdzia przy tych, którzy cierpią Drodzy Bracia i Siostry, trzydzieści lat temu św. Jan Paweł

bottom of page