top of page

Dzień skupienia Chrystusowców


"Ustawy" Towarzystwa Chrystusowego zobowiązują wszystkich Chrystusowców do odprawienia raz w miesiącu dnia skupienia, który należy ściśle do programu formacji stałej. Takie spotkania odbywają się w różnych parafiach, które prowadzą Chrystusowcy.

W piątek, 28 kwietnia taki dzień skupienia został wyznaczony w naszej parafii i rozpoczął się on o godz. 10.00. Konferencję ascetyczną dla księży wygłosił ks. Proboszcz, a Eucharystii przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Wikariusz Generalny Towarzystwa Chrystusowego, ks. Bogusław Burgat. W programie spotkania był przewidziany także czas na adorację Najświętszego Sakramentu i spowiedź. W sumie w dniu skupienia wzięło udział 19 księży, głównie wikariuszy i rezydentów.

Po Mszy św. wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na obiad na plebanię.77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page