• ParafiaDobrzany

Ferie młodzieży w Bukowinie Tatrzańskiej

17 lutego grupa młodzieży z naszej parafii udała się na 6 dniowy wyjazd w góry wraz z księdzem proboszczem i ks. Michałem. Razem z nami byli parafianie z Chociwla, Płot, Suchania, Modrzewa i Szczecina. Jazda na nartach okazała się wielką przyjemnością nie tylko dla zaawansowanych narciarzy, ale i dla początkujących. Byliśmy na stokach w Jurgowie, Białce Tatrzańskiej i na Słowacji w Bachledovej Dolinie. Ostatniego dnia część grupy pojechała zwiedzać Zakopane. Pogoda dopisała i wszyscy nie mogą się już doczekać kolejnego wyjazdu.

37 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Logo_Archidiecezji1.png
ADRES

Parafia Rzymskokatolicka

p.w. św. Michała Archanioła


ul. Staszica 56

73 - 130 Dobrzany

parafiadobrzany@gmail.com

tel. parafia: +48 91 562 00 57

Logo Towarzystwo Chrystusowe - kolor.jpg

Konto parafialne:

34 9375 0002 8400 0781 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

  • Grey Facebook Icon

© PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA  W DOBRZANACH