top of page
  • ParafiaDobrzany

Góra Tabor Junior


W sobotę, 2 kwietnia w parafii Chrystusa Króla w Stargardzie odbyły się warsztaty dla dzieci w ramach akcji "Góry Tabor Junior". Tegorocznym hasłem spotkania było "Przed Wami wyżyny świętości". Całość rozpoczęła się Mszą św. Po niej zaś odbywały się poszczególne zajęcia.

Nasza dobrzańska grupa brała udział między innymi w sztukach walk prowadzonych przez żołnierzy zawodowych, małym mechaniku, wyklejaniu świeczników decoupage, przygotowywaniu domowego makaronu ze śmietaną truskawkami. Zajęciom towarzyszył słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej i kącika z wypiekami a także coś na poważnie - kiełbasa z grilla, sałatka jarzynowa i makaron z truskawkami. Zostaliśmy równocześnie zaproszeni na kolejną edycję "Góry Tabor Junior", która odbędzie się 18 czerwca w Marianowie.


127 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page