top of page
  • ParafiaDobrzany

Góra Tabor Junior


Za nami już kolejna edycja Góry Tabor Junior. W sobotę, 18 czerwca, wielka dziecięca radość na kilka godzin zagościła w murach klasztoru pocysterskiego w Marianowie. I na Mszy św., i w ogrodach przykościelnych było słychać ogromne dziękczynienie Bogu za miniony rok szkolny z nutą prośby o szczęśliwe i bezpieczne wakacje. Tegoroczne spotkanie było także niejako wotum wdzięczności Bogu w 90. rocznicę powstania Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Hasłem spotkania były słowa Założyciela Towarzystwa Chrystusowego Kardynała Augusta Hlonda: "Przed Wami wyżyny świętości". A więc wielkie zadanie postawione przed najmłodszymi, ale także i przed nami dorosłymi. Zdobywać świętość i dzielić się świętością dokładnie tak jak dzisiaj dzieci z parafii Chrystusowców mogły dzielić się z nami swoją radością i uśmiechem.

Zdjęcia ze strony "Bożych Światełek" (muzycznego dziecięcego zespołu z parafii pw. Chrystusa Króla w Stargardzie).


Filmiki:


101 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page