top of page
  • ParafiaDobrzany

Góra Tabor Junior w Marianowie


Wszelki duch Pana chwali, bo wakacje tuż tuż. Dziś (12.06.2021) bawiliśmy się z innymi parafiami księży Chrystusowców z Pomorza Zachodniego na Górze Tabor Junior, świętując zakończenie roku szkolnego. Jak widać radości nie było końca, a wszystko dzięki cudownej atmosferze rozgrywek sportowych i tego, co dzieciaki najbardziej lubią: słodkiej waty cukrowej.

Podczas Mszy św. dzieci otrzymały maleńki krzyżyk na znak przyjaźni z Panem Jezusem na czas wszelkich wakacyjnych przygód.

Na festynie nie mogło zabraknąć także kolorowej chemii, zaplatania warkoczyków, malowania twarzy, przeciągania liny, a tańcom nie było końca. A na dzieci i dorosłych spłynęło błogosławieństwo spokojnego deszczu. A wszystko to w malowniczo położonym Marianowie.245 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page