top of page
  • ParafiaDobrzany

Imieniny ks. Tadeusza


W liturgiczne święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza (28 października) swoje imieniny obchodził w naszej parafii ks. Tadeusz Jóźwiak SChr, który obecnie posługuje jeszcze jako rezydent.

Msza iminienowa, której przewodniczył sam Solenizant, została odprawiona o godz. 18.00. Kazanie imieninowe wygłosił ks. Łukasz. Po Mszy św. zaś była okazja, by wyrazić złożyć Czcigodnemu Solenizantowi najserdeczniejsze życzenia.

Należy jednak zauważyć, że tak faktycznie świętowanie imienin rozpoczęło się już dzień wcześniej. Wtedy bowiem na Mszy św. wieczornej był obecny chór "Apasjonata", który nie tylko swoim śpiewem ubogacił oprawę muzyczną Eucharystii, ale także "śpiewająco" złożył Solenizantowi życzenia. W imieniu ks. Tadeusza dziękujemy chórowi za tę miłą niespodziankę.

43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page