• ParafiaDobrzany

Informacja od Caritas


W związku z ograniczeniami wprowadzonymi z powodu szerzącej się pandemii koronawirusa i niską frekwencją osób w kościele, Parafialny Oddział Caritas informuje, że świece wielkanocne, baranki oraz torby na produkty będzie można także nabywać w sklepach w Dobrzanach.

Zachęcamy do skorzystania z tej formy nabywania tychże produktów wielkanocnych.

Przypominamy równocześnie, że pieniądze uzyskane za świece i baranki są przeznaczone na potrzeby Caritas. Zakup więc tych rzeczy może być dobrą formą naszej wielkopostnej jałmużny.

362 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ORĘDZIE OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA NA WIELKI POST 2021

„Oto idziemy do Jerozolimy…” (Mt 20,18) Wielki Post: czas na odnowę wiary, nadziei i miłości Drodzy bracia i siostry, zapowiadając uczniom swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie, aby wypełnić wolę Ojca