• ParafiaDobrzany

Informacja od Caritas


W związku z ograniczeniami wprowadzonymi z powodu szerzącej się pandemii koronawirusa i niską frekwencją osób w kościele, Parafialny Oddział Caritas informuje, że świece wielkanocne, baranki oraz torby na produkty będzie można także nabywać w sklepach w Dobrzanach.

Zachęcamy do skorzystania z tej formy nabywania tychże produktów wielkanocnych.

Przypominamy równocześnie, że pieniądze uzyskane za świece i baranki są przeznaczone na potrzeby Caritas. Zakup więc tych rzeczy może być dobrą formą naszej wielkopostnej jałmużny.

362 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana