top of page
  • ParafiaDobrzany

Intencje dla Róż Różańcowych na maj 2020


Intencja stała: w intencji dzieci i młodzieży Szczegółowe intencje: Róża św. Joanny Beretty Molli - O powołania kapłańskie i zakonne, w sposób szczególny z naszej parafii Róża św. Rity - Aby diakoni, wierni służbie Słowa i ubogim, byli znakiem ożywiającym dla całego Kościoła (intencja papieska) Róża św. Jadwigi Królowej - W intencji młodzieży z naszej parafii, która otrzyma sakrament bierzmo-wania, o otwartość na Ducha Świętego Róża św. Józefa - O ustanie pandemii koronawirusa, o zdrowie dla zarażonych i o życie wieczne dla zmarłych Róża św. Jose - W intencji naszej Ojczyzny, za rządzących, za Polaków w kraju i na emi-gracji Róża św. Jana Pawła II - W intencji biskupów naszej diecezji i kapłanów pracujących w naszej pa-rafii Róża św. Maksymiliana Kolbe - W intencji Ojca Świętego Franciszka i papieża emeryta Benedykta XVI

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

11 lutego 2022 r. „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36) Trwając na drodze miłosierdzia przy tych, którzy cierpią Drodzy Bracia i Siostry, trzydzieści lat temu św. Jan Paweł

bottom of page