• ParafiaDobrzany

Intencje dla Róż Różańcowych na maj 2020


Intencja stała: w intencji dzieci i młodzieży Szczegółowe intencje: Róża św. Joanny Beretty Molli - O powołania kapłańskie i zakonne, w sposób szczególny z naszej parafii Róża św. Rity - Aby diakoni, wierni służbie Słowa i ubogim, byli znakiem ożywiającym dla całego Kościoła (intencja papieska) Róża św. Jadwigi Królowej - W intencji młodzieży z naszej parafii, która otrzyma sakrament bierzmo-wania, o otwartość na Ducha Świętego Róża św. Józefa - O ustanie pandemii koronawirusa, o zdrowie dla zarażonych i o życie wieczne dla zmarłych Róża św. Jose - W intencji naszej Ojczyzny, za rządzących, za Polaków w kraju i na emi-gracji Róża św. Jana Pawła II - W intencji biskupów naszej diecezji i kapłanów pracujących w naszej pa-rafii Róża św. Maksymiliana Kolbe - W intencji Ojca Świętego Franciszka i papieża emeryta Benedykta XVI

46 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana