top of page
  • ParafiaDobrzany

Koncert uwielbienia w Stargardzie


Parafia św. Józefa przy kościele św. Jana w Stargardzie zaprasza na koncert pod hasłem „Aby wiara nie ustała” w wykonaniu młodych stargardzkich muzyków, który odbędzie się w niedzielę 18 października o godz. 17.00. Wydarzenie wpisuje się w 75-lecie pierwszej powojennej Mszy Świętej w polskim Stargardzie oraz obecności chrystusowców w naszym mieście, których posłał na Pomorze Zachodnie Założyciel Zgromadzenia Sługa Boży kard. August Hlond ze słowami „Otóż moi kochani! Idźcie do nich z pełnym kapłańskim zaufaniem, idźcie do nich z zakonnym sercem […] Bądźcie dobrzy dla nich!”. Koncert pamięci Założyciela Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii - kardynała Augusta Hlonda jako modlitwa o to, „by młodzi w wierze nie ustali”.

30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

11 lutego 2022 r. „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36) Trwając na drodze miłosierdzia przy tych, którzy cierpią Drodzy Bracia i Siostry, trzydzieści lat temu św. Jan Paweł

bottom of page