Koncert uwielbienia w Stargardzie

Parafia św. Józefa przy kościele św. Jana w Stargardzie zaprasza na koncert pod hasłem „Aby wiara nie ustała” w wykonaniu młodych stargardzkich muzyków, który odbędzie się w niedzielę 18 października o godz. 17.00. Wydarzenie wpisuje się w 75-lecie pierwszej powojennej Mszy Świętej w polskim Stargardzie oraz obecności chrystusowców w naszym mieście, których posłał na Pomorze Zachodnie Założyciel Zgromadzenia Sługa Boży kard. August Hlond ze słowami „Otóż moi kochani! Idźcie do nich z pełnym kapłańskim zaufaniem, idźcie do nich z zakonnym sercem […] Bądźcie dobrzy dla nich!”. Koncert pamięci Założyciela Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii - kardynała Augusta Hlonda jako modlitwa o to, „by młodzi w wierze nie ustali”.

BUDUJMY WIĘZI!

List pasterski z okazji X Tygodnia Wychowania w Polsce Umiłowani w Chrystusie Panu, Siostry i Bracia! Dzisiejsze czytania mszalne wyrażają prawdę o tym, że w osobisty rozwój każdego człowieka wpisane