Koncert uwielbienia w Stargardzie

Parafia św. Józefa przy kościele św. Jana w Stargardzie zaprasza na koncert pod hasłem „Aby wiara nie ustała” w wykonaniu młodych stargardzkich muzyków, który odbędzie się w niedzielę 18 października o godz. 17.00. Wydarzenie wpisuje się w 75-lecie pierwszej powojennej Mszy Świętej w polskim Stargardzie oraz obecności chrystusowców w naszym mieście, których posłał na Pomorze Zachodnie Założyciel Zgromadzenia Sługa Boży kard. August Hlond ze słowami „Otóż moi kochani! Idźcie do nich z pełnym kapłańskim zaufaniem, idźcie do nich z zakonnym sercem […] Bądźcie dobrzy dla nich!”. Koncert pamięci Założyciela Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii - kardynała Augusta Hlonda jako modlitwa o to, „by młodzi w wierze nie ustali”.

ORĘDZIE OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA NA WIELKI POST 2021

„Oto idziemy do Jerozolimy…” (Mt 20,18) Wielki Post: czas na odnowę wiary, nadziei i miłości Drodzy bracia i siostry, zapowiadając uczniom swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie, aby wypełnić wolę Ojca

p.w. św. Michała Archanioła

Na_Parafie_Button_v2_959x339 (1).png