• ParafiaDobrzany

Koncert uwielbienia w Stargardzie


Parafia św. Józefa przy kościele św. Jana w Stargardzie zaprasza na koncert pod hasłem „Aby wiara nie ustała” w wykonaniu młodych stargardzkich muzyków, który odbędzie się w niedzielę 18 października o godz. 17.00. Wydarzenie wpisuje się w 75-lecie pierwszej powojennej Mszy Świętej w polskim Stargardzie oraz obecności chrystusowców w naszym mieście, których posłał na Pomorze Zachodnie Założyciel Zgromadzenia Sługa Boży kard. August Hlond ze słowami „Otóż moi kochani! Idźcie do nich z pełnym kapłańskim zaufaniem, idźcie do nich z zakonnym sercem […] Bądźcie dobrzy dla nich!”. Koncert pamięci Założyciela Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii - kardynała Augusta Hlonda jako modlitwa o to, „by młodzi w wierze nie ustali”.

29 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana