• ParafiaDobrzany

Koncert uwielbienia w Stargardzie


Parafia św. Józefa przy kościele św. Jana w Stargardzie zaprasza na koncert pod hasłem „Aby wiara nie ustała” w wykonaniu młodych stargardzkich muzyków, który odbędzie się w niedzielę 18 października o godz. 17.00. Wydarzenie wpisuje się w 75-lecie pierwszej powojennej Mszy Świętej w polskim Stargardzie oraz obecności chrystusowców w naszym mieście, których posłał na Pomorze Zachodnie Założyciel Zgromadzenia Sługa Boży kard. August Hlond ze słowami „Otóż moi kochani! Idźcie do nich z pełnym kapłańskim zaufaniem, idźcie do nich z zakonnym sercem […] Bądźcie dobrzy dla nich!”. Koncert pamięci Założyciela Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii - kardynała Augusta Hlonda jako modlitwa o to, „by młodzi w wierze nie ustali”.

28 wyświetlenia0 komentarz
Logo_Archidiecezji1.png
ADRES

Parafia Rzymskokatolicka

p.w. św. Michała Archanioła


ul. Staszica 56

73 - 130 Dobrzany

parafiadobrzany@gmail.com

tel. parafia: +48 91 562 00 57

Logo Towarzystwo Chrystusowe - kolor.jpg

Konto parafialne:

34 9375 0002 8400 0781 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

  • Grey Facebook Icon

© PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA  W DOBRZANACH