top of page
  • sstawierej

Ministranci tropem Kubicy - na torze gokartowym!


W poniedziałek, 2 maja, ministranci młodsi z naszej parafii sprawdzali swoje możliwości w roli kierowców rajdowych na najlepszym, zdaniem Roberta Kubicy, torze gokartowym w Europie - Silver Gokart Center w Szczecinie. Dziesięciu wspaniałych, szybkich, ale nie wściekłych, dokonywało prawdziwych cudów w prowadzeniu pojazdów na wirażach i na prostych, wykręcając bardzo przyzwoite, a chwilami nawet rekordowe czasy okrążeń. Ścigali się przy tym między sobą jak prawdziwi zawodowcy, dając co chwilę emocjonujący pokaz walki koło w koło, dokładnie tak, jak na torach Formuły 1. Nie da się opisać tego huku silników, zapachu benzyny, pisku hamulców na zakrętach i bolidów mknących optymalnym torem jazdy. Dlatego lepiej to zobaczyć na załączonych zdjęciach i filmikach. Należy jednak podkreślić, że wszyscy sprawili się bardzo dobrze, nikt nogi z gazu nie zdejmował i naprawdę można być dumnym z takiej ekipy ministranckiej - od najmłodszych do najstarszych. Trzeba to będzie powtórzyć :).


Ks. Seb.


89 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page