top of page
  • sstawierej

Ministranckie spotkanie piłkarskie z LSO Chociwel

W sobotę, 30 października, gościliśmy sportową ekipę Liturgicznej Służby Ołtarza z Chociwla, z którą na hali sportowej w naszej szkole w Dobrzanach rozegraliśmy ministrancki mecz towarzyski. Drużyna LSO z naszej parafii trenuje co tydzień, w sobotę, w godzinach 11-13. W ostatnią sobotę października wykorzystaliśmy ten czas, aby zmierzyć się z chłopakami z zaprzyjaźnionej parafii p.w. Matki Bożej Bolesnej z Chociwla.


Przyjechali w 11 osób, z ks. Chrisem Czaplą SChr oraz klerykiem Adamem Ławniczakiem SChr z poznańskiego seminarium. Nasza drużyna wystąpiła w niemal optymalnym składzie, wzmocniona udziałem kleryka Krystiana Smykli SChr, który przebywał u nas na praktykach z okazji Wszystkich Świętych. Wynik meczu wyraźnie wskazuje na towarzyski charakter potyczki - remis 4:4. Dzięki temu, w atmosferze wzajemnego zrozumienia udało nam się potem zjeść wspólnie pizzę w salce parafialnej. Bardzo podoba nam się idea takich piłkarskich spotkań i będziemy to kontynuować w przyszłości.


Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.

Zdjęcia zrobił kl. Adam.


79 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page