top of page
  • ParafiaDobrzany

Modlitwa o pokój w naszej Ojczyźnie

Zaktualizowano: 1 lis 2020


Na 31 października został zaplanowany przemarsz protestujących kobiet przez Dobrzany. To jest też, jak dobrze wiemy, Haloween, czyli ważne święto dla czcicieli szatana.

W związku z powyższym, jak również w związku z dziejącymi się wydarzeniami w Polsce, w naszym kościele trwał szturm modlitewny. Najpierw wierni o godz. 17.30 odmówili część radosną Różańca świętego. Później sprawowaliśmy Eucharystię, po której rozpoczęła się adoracja Najświetszego Sakramentu. Najpierw ks. Proboszcz odmówił egzorcyzm papieża Leona XIII, a później odmówiliśmy pozostałe 3 części Różańca. Adoracja zakończyła się modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia i Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.

Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy dziś modlili się za naszą Ojczyznę, naszą parafię i za nasze rodziny. Dziękujemy także Panom, którzy stali na straży przed kościołem, by nie doszło do profanacji.

Niestety, w czasie trwania protestu ktoś zniszczył elewacje budynków, w których mieszkają nasi parafianie, wypisując wulgarne hasła.

Niech Bóg zmiłuje się nad wszystkimi, którzy ulegają złu i da im łaskę opamiętania!

 

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce,

a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.

Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,

a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe,

które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,

mocą Bożą strąć do piekła.

Amen.

515 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page