top of page
  • ParafiaDobrzany

Msza ks. Tadeusza i ks. Stanisława z okazji 60. lat kapłaństwa


W niedzielę, 19 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00 przeżywaliśmy wyjątkową uroczystość. Otóż tego dnia wspólnie - swoją 60. rocznicę święceń - celebrowali nasi Dostojni Jubilaci: ks. Tadeusz Jóźwiak SChr i ks. Stanisław Malczewski SChr. Eucharystii przewodniczył ks. Stanisław, a okolicznościową homilię wygłosił ks. Proboszcz.

Ks. Stanisław w latach 1972-1976 był proboszczem w Dobrzanach, a z kolei ks. Tadeusz ten sam urząd proboszcza w naszej parafii pełnił w latach 1987-1996. Obecnie ks. Stanisław rezyduje w domu zakonnym przy parafii św. Jana w Stargardzie, a ks. Tadeusz jest rezydentem w naszej parafii.

Jeszcze raz Dostojnym Jubilatom składamy solenne plurimos annos i ogarniamy ich naszą serdeczną modlitwą.


43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page