top of page
  • ParafiaDobrzany

NOWE KONFESJONAŁY I BALASKI OŁTARZOWEJak już informowaliśmy we wrześniu, po konsultacji z Radą Parafialną, podjęliśmy decyzję, że w roku duszpasterskim 2018/2019 pragniemy zamontować w naszej świątyni dwa nowe zamykane konfesjonały oraz balaski ołtarzowe, dopasowane do stylu architektonicznego i wystroju naszej świątyni. Koszt jednego, solidnego i trwałego konfesjonału wynosi 14.000 zł., koszt balasek ołtarzowych - 12.600 zł. Wspólnie musimy uzbierać kwotę: 40.600 zł. Pokornie prosimy wszystkich naszych ukochanych Parafian i wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe na ten cel.


Nie jesteśmy bogatą wspólnotą i dużą wielkomiejską parafią. Ufamy Bożej Opatrzności oraz we wsparcie św. Michała Archanioła i św. Józefa. Wierzymy, że dzięki hojności i wrażliwości serca naszych cudownych Parafian oraz wielu dobrych ludzi, zbierzemy kwotę 40.600 zł. Nasza piękna świątynia i cudowni parafianie w niej się modlący zasługują na trwały i piękny wystrój kościoła w duchu tradycji rzymskokatolickiej. Ta inwestycja jest na długie dziesięciolecia, dla kolejnych pokoleń. Już dziś z serca dziękujemy za każdy grosz i ofiarę przeznaczone na tę wspaniałą Bożą inwestycję. W intencji wszystkich ofiarodawców odprawione zostaną Msze Święte oraz raz w tygodniu - nabożeństwo zawierzenia św. Józefowi. W kościele rozprowadzane są "cegiełki".


Można też dokonać wpłaty na konto parafialne:
Parafia św. Michała Archanioła w Dobrzanach
numer konta: 34 9375 0002 8400 0781 2000 0010
Bank Spółdzielczy w Goleniowie, TYTUŁEM: dar na konfesjonały i balaski.

Wszystkim ofiarodawcom z serca dziękujemy, zawierzamy Was dobremu Bogu, św. Michałowi Archaniołowi - Patronowi naszej Parafii oraz opiece św. Rodziny.


+ chrystusowcy z Dobrzan wraz ze wspólnotą parafialną

585 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page