top of page
  • ParafiaDobrzany

Nowe WYTYCZNE UCZESTNICTWA we Mszy św.


W związku z epidemią koronawirusa organy państwowe zdecydowały, że w Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę.

Dostosowując się do tych nowych restrykcji, które wchodzą w życie od północy, bardzo proszę, aby we Mszy św. uczestniczyli tylko ci, którzy zamówili intencję. Abyśmy mogli zachować maksymalną liczbę 5 osób.

Zdaję sobie sprawę, że jest to trudny czas dla wszystkich, więc tym bardziej proszę o zrozumienie i modlitwę za całą naszą parafię.

Myślimy o uruchomieniu transmisji z naszego kościoła przez Facebooka. Stosowna informacja zostanie podana.

Na stronie parafii będę podawał także inne informacje, które pomogą nam - jak ufam - przeżyć owocnie ten czas.

Niech Pan nas wszystkich błogosławi.

ks. Proboszcz

382 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page