Nowe zasady ilości wiernych w kościele

Od 20 kwietnia, tj. od poniedziałku, zmieniają się zasady ilości wiernych, którzy mogą przebywać jednorazowo w kościele. Limit ten wynosi 1 osoba na 15 m2 powierzchni.

Po przeliczeniu naszej świątyni postanawiam, że od poniedziałku w kościele w Dobrzanach może przebywać 20 osób (z tym, że 3 w kruchcie, 2 na chórze i 15 w ławkach), nie licząc posługujących przy liturgii.

Równocześnie proszę o zachowanie odległości i zakrywanie nosa i ust.

Co do kaplic i kościołów filialnych, to informacje te podam wkrótce, po podliczeniu przez ks. Marcina i ks. Michała powierzchni poszczególnych przestrzeni sakralnych.

W niedzielę 19 kwietnia obowiązują jeszcze stare zasady, a więc maksymalnie 5 osób w kościele.

ks. Proboszcz

Budujmy cywilizację miłości!

LIST PASTERSKI EPISKOPATU POLSKI W SETNĄ ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA Drogie Siostry i Bracia! Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana