top of page
  • ParafiaDobrzany

Nowy rok szkolny 2021/2022


Tradycyjnie 1 września rozpoczął się dla dzieci i młodzieży, jak również dla nauczycieli, wychowawców i katechetów nowy rok szkolny. Patrzymy w przyszłość z ufnością i nadzieją, że nie trzeba będzie już wracać do trudnej formy nauczania, jakim było nauczanie zdalne.

Z racji jednak w dalszym ciągu trwającej epidemii dyrekcja szkoły postanowiła, że i w tym roku nie będzie wspólnego rozpoczęcia roku. Uczniowie rozpoczęli zajęcia w swoich klasach, będąc wcześniej podzieleni na dwie grupy (klasy I-IV i V-VIII).

Stąd też również dla tychże grup zostały odprawione w naszym parafialnym kościele dwie Msze św. Dla uczniów z kl. V-VIII Msza rozpoczęła się o godz. 8.00 i przewodniczył jej ks. Sebastian, a dla uczniów z kl. I-IV została odprawiona przez ks. Marcina o godz. 11.00.

Uczniom życzymy połamania długopisów i wielu sukcesów w nauce!

Niech Pan Bóg błogosławi!

44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page