top of page
  • ParafiaDobrzany

Nowy Rok Szkolny 2022/2023


Tradycyjnie 1 września rozpoczął się Nowy Rok Szkolny 2022/2023. W naszej parafii Msza św. na początek Nowego Roku została odprawiona o godz. 8.00 przez ks. Marcina, który prowadzi duszpasterstwo dzieci. Następnie uczniowie zostali przewiezieni do szkoły, gdzie przed budynkiem na dziedzińcu odbyła się uroczysta inauguracja o godz. 9.00. W uroczystym apelu wziął udział ks. Proboszcz, ks. Marcin i ks. Łukasz, który również rozpoczyna nauczanie religii w nowej szkole. Na uroczystym apelu w szkole był także obecny m.in. p. Paweł Filip, Burmistrz Dobrzan.

Po uroczystym apelu zaproszeni goście otworzyli nowo powstałą pracownię kulinarną, która jest częścią projektu prowadzonego przez szkołę pod tytułem „Laboratoria Przyszłości”.

Zdjęcia P. Fidler (ze strony: facebook.com/Gmina-Dobrzany)


82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page