• ParafiaDobrzany

Odpust w kaplicy pw. Dobrego Pasterza w Błotnie

3 maja w IV niedzielę wielkanocną przeżywaliśmy w naszej wspólnocie odpust. Mszy Świętej przewodniczył i homilię wygłosił ks. proboszcz dr Bogusław Kozioł TChr. Tego dnia został pobłogosławiony nowy klęcznik, zakupiony przez jedną z mieszkanek Błotna, za co składamy serdeczne Bóg zapłać.

W wyniku obostrzeń sanitarnych w naszej kaplicy może być tylko pięciu wiernych. Jednak gorliwość mieszkańców Błotna zmobilizowała wszystkich, aby przeżyć tą uroczystość według słów Psalmu 23, który usłyszeliśmy tego dnia: „Pan jest moim Pasterzem, niczego mi nie braknie, pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.”

13 wyświetlenia0 komentarz
Logo_Archidiecezji1.png
ADRES

Parafia Rzymskokatolicka

p.w. św. Michała Archanioła


ul. Staszica 56

73 - 130 Dobrzany

parafiadobrzany@gmail.com

tel. parafia: +48 91 562 00 57

Logo Towarzystwo Chrystusowe - kolor.jpg

Konto parafialne:

34 9375 0002 8400 0781 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

  • Grey Facebook Icon

© PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA  W DOBRZANACH