top of page
  • ParafiaDobrzany

OGŁOSZENIA (02.06.2019)Codziennie od poniedziałku do niedzieli włącznie, o godz. 17:30, przed Najświętszym Sakramentem, Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.


W Wigilię Zesłania Ducha Świętego (8 czerwca, sobota) zapraszamy do Dobrzan na NOC DUCHA ŚWIĘTEGO, pod hasłem: W Duchu Świętym się módlcie i w miłości Bożej strzeżcie samych siebie (Jud 20). Przed nami adoracja, uwielbienie z zespołem Mika'el, ogień modlitwy i Eucharystia. Noc czuwania rozpoczniemy o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim i różańcem. O godz. 21:30 konferencja, o godz. 22:00 adoracja i uwielbienie z zespołem Mika'el. O godz. 24:00 Eucharystia w mocy Ducha Świętego.


W najbliższym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca, a więc i odwiedziny chorych. W czwartek (6 czerwca) zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów oraz ich rodzinny do wspólnej modlitwy oraz dziękczynienia na wieczornej pierwszoczwartkowej Eucharystii. Po Mszy możliwość uczczenia relikwii św. Jose, patrona dzieci i młodzieży oraz spotkanie LSO i rodziców na plebanii.


W czwartkowy wieczór (6 czerwca), poprzedzający pierwszy piątek miesiąca, w kaplicy naszego Domu Zakonnego, o godz. 23:00 - Godzina Święta - modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Pan Jezus, który objawił św. Małgorzacie Marii Alacoque tajemnicę swojego Najświętszego Serca, prosił, by w czwartek poprzedzający pierwszy piątek miesiąca, adorować Jego Miłość w Najświętszym Sakramencie i w te sposób wynagradzać nasze grzechy przeciwko Bogu.


W najbliższy pierwszy piątek miesiąca (7 czerwca) zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą o godz. 18:00. Od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17:30 nabożeństwo pierwszo-piątkowe. W duchu zachęty Jezusa, warto w pierwszy piątek miesiąca, będąc w stanie łaski uświęcającej, uczestniczyć we Mszy i przyjąć Komunię Świętą w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.


Spowiedź w czwartek i pierwszy piątek miesiąca od godz. 17:30. Zachęcamy dorosłych, młodzież i dzieci do skorzystania z Sakramentu Pokuty oraz do czerpania łask z nabożeństwa pierwszego czwartku, piątku i soboty miesiąca.


Serdecznie zapraszamy dzieci z naszej parafii do udziału w tegorocznej Górze Tabor Junior, która odbędzie się 15 czerwca w Brojcach Gryfickich. W programie wspólna modlitwa, ciekawe konkursy i zawody, mnóstwo zabawy, słodkości oraz atrakcji. Wyjazd w sobotę rano, 15 czerwca, powrót po południu. Koszt 25 złotych, zapisy w zakrystii.

W poniedziałek (2 czerwca) od godz. 10:00 rozładowanie towaru, w imieniu swoim i Caritas, prosimy o pomoc wrażliwych i silnych mężczyzn.


Wszystkich naszych ukochanych parafian, czcigodnych gości, zawierzamy opiece św. Michała Archanioła, patrona naszej wspólnoty. Niech dobry Bóg błogosławi Wam i Waszym rodzinom.

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page