top of page
  • ParafiaDobrzany

OGŁOSZENIA (05.05.2019)Codziennie od poniedziałku do niedzieli włącznie, o godz. 17:30, przed Najświętszym Sakramentem, Nabożeństwo Majowe, czyli modlitwa zawierzenia spraw najważniejszych słowami Litanii Loretańskiej. Nabożeństwo majowe dla wszystkich dzieci i dla dzieci pierwszokomunijnych (obowiązkowe) w środę o godz. 17:00 przy kapliczce Maryi obok kościoła.


W związku z kończącym się dziś Tygodniem Miłosierdzia, Caritas zbierać będzie po Mszy Świętej ofiary na potrzeby ludzi starszych, samotnych, chorych. Za wszystkie złożone ofiary z serca dziękujemy.


Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza (12 maja). Gościć będziemy kleryka chrystusowca z naszego zakonnego poznańskiego Seminarium. Alumn podzieli się świadectwem swojego życia i powołania. Zbierać też będziemy ofiary na potrzeby kształcenia naszych kleryków, przyszłych kapłanów i misjonarzy polonijnych.


W poniedziałek (6 maja) zapraszamy Odnowę w Duchu Świętym „Nową Jerozolimę” na Mszę Świętą o godz. 18:00 oraz na konferencję i modlitwę w Duchu Świętym.


Wszystkim kandydatom do Bierzmowania przypominamy: w najbliższy czwartek (9 maja) o godz. 16:00 w Biurze Parafialnym - egzamin przed Proboszczem, dopuszczający do Sakramentu Bierzmowania.


Serdecznie zapraszamy dzieci z naszej parafii do udziału w tegorocznej Górze Tabor Junior, która odbędzie się 15 czerwca w Brojcach Gryfickich. W programie wspólna modlitwa, ciekawe konkursy i zawody, mnóstwo zabawy, słodkości oraz atrakcji. Wyjazd w sobotę rano, 15 czerwca, powrót po południu. Koszt 25 złotych, zapisy w zakrystii.


Zapraszamy na tegoroczną Lednicę, pod hasłem „Wiesz, że cię kocham” czyli na ogólnopolskie spotkanie młodych na polach lednickich, 1 czerwca 2019 roku. W tym roku będziemy odkrywać siłę i moc sakramentów spowiedzi oraz eucharystii. WYJAZD: 1 czerwca o 5:00 rano, powrót w nocy z soboty na niedzielę. KOSZT: 80 zł. ZAPISY: w zakrystii, biurze parafialnym, u ks. Krzysztofa. Zachęcamy nie tylko młodzież, ale także dorosłych, całe rodziny.


Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej pielgrzymce na Świętą Warmię i do Wilna w dniach 9 - 13 października 2019 roku. Zapisy i wpłacenie zaliczki do końca maja. Nawiedzimy wiele ciekawych miejsc i sanktuariów m.in. Gietrzwałd, Świętą Lipkę, Wilno, Troki, Frombork. Ulotka ze szczegółami pielgrzymki w kruchcie kościoła. Zapisy w zakrystii po Mszy lub w Biurze Parafialnym.


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na zamykane konfesjonały oraz balaski ołtarzowe. W kruchcie kościoła na stojaku znajdują się „cegiełki”. Można też dokonywać wpłat na konto parafialne. Wszystkich naszych ukochanych parafian oraz czcigodnych gości zawierzamy opiece św. Michała Archanioła, patrona naszej wspólnoty. Niech Zmartwychwstały błogosławi Wam i Waszym rodzinom.
69 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page