• ParafiaDobrzany

Ogłoszenia 10.11.2019


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXXII niedzielę w ciągu roku

- 10 listopada 2019 -


1. W poniedziałek, 11 listopada będziemy przeżywać 101. rocznicę Odzyskania Niepodległości. W związku z tym o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Przyjdźmy jednak trochę wcześniej, gdyż o godz. 10:55 chór Apasjonata zaprezentuje krótki koncert pieśni patriotycznych. Gorąco zapraszam zarówno na występ chóru, jak i na Mszę św. za Ojczyznę.

Z kolei po Mszy św. wraz z Urzędem Gminy zapraszam na plebanię, gdzie przy kawie i cieście będziemy mieli możliwość wspólnego śpiewania różnych piosenek i pieśni patriotycznych.


2. W poniedziałek na godz. 16:45 zapraszamy dzieci na nabożeństwo za bliskich zmarłych oraz na losowanie nagród za wyklejanki październikowe.


3. Nabożeństwo wypominkowe z Koronką do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 17:30, a w niedzielę Różaniec z Wypominkami na cmentarzu o godz. 15:00.


4. Już dziś informujemy, że spotkanie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych z Księdzem Proboszczem odbędzie się 18 listopada, czyli w przyszły poniedziałek, o godz. 16:45 w salce na plebanii.


5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.


6. Informuję o składzie nowej Rady Parafialnej.

Przedstawiciele części parafii, obejmującej Dobrzany: Borzęcki Wiesław, Daniłowicz Teresa, Kruszyński Wiesław, Olszewski Ryszard, Plaskacz Łukasz, Siemasz Anna, Szymańska Agnieszka, Ulewicz Grzegorz, Wierzbicki Tadeusz oraz przedstawiciele kościołów i kaplic filialnych: Baryłka Bronisław (Kępno), Beyer Regina (Ognica), Marchlewska Beata (Krzemień), Pasierbiewicz Anna (Błotno), Pietruczuk Aleksander (Szadzko), Pietryszak Agnieszka (Odargowo) i Raubo Grzegorz (Bytowo).

Rada parafialna swoją działalność rozpocznie 20 listopada br. Licząc na dobrą współpracę, życzę wszystkim Radnym światła Ducha Świętego, aby podejmowane decyzje służyły zawsze dobru i świętości całej naszej parafii.


7. Intencje Mszy św. na nadchodzący tydzień.


8. Wszystkim Drogim Parafianom, a szczególnie Solenizantom tego tygodnia oraz każdemu, kto przeżywać będzie swoje osobiste rocznice życzę obfitości Bożych darów. Niech Pan nam błogosławi.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

122 wyświetlenia0 komentarz
Logo_Archidiecezji1.png
ADRES

Parafia Rzymskokatolicka

p.w. św. Michała Archanioła


ul. Staszica 56

73 - 130 Dobrzany

parafiadobrzany@gmail.com

tel. parafia: +48 91 562 00 57

Logo Towarzystwo Chrystusowe - kolor.jpg

Konto parafialne:

34 9375 0002 8400 0781 2000 0010

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

  • Grey Facebook Icon

© PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA  W DOBRZANACH