Ogłoszenia 10.11.2019

na XXXII niedzielę w ciągu roku

- 10 listopada 2019 -

1. W poniedziałek, 11 listopada będziemy przeżywać 101. rocznicę Odzyskania Niepodległości. W związku z tym o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Przyjdźmy jednak trochę wcześniej, gdyż o godz. 10:55 chór Apasjonata zaprezentuje krótki koncert pieśni patriotycznych. Gorąco zapraszam zarówno na występ chóru, jak i na Mszę św. za Ojczyznę.

Z kolei po Mszy św. wraz z Urzędem Gminy zapraszam na plebanię, gdzie przy kawie i cieście będziemy mieli możliwość wspólnego śpiewania różnych piosenek i pieśni patriotycznych.

2. W poniedziałek na godz. 16:45 zapraszamy dzieci na nabożeństwo za bliskich zmarłych oraz na losowanie nagród za wyklejanki październikowe.

3. Nabożeństwo wypominkowe z Koronką do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 17:30, a w niedzielę Różaniec z Wypominkami na cmentarzu o godz. 15:00.

4. Już dziś informujemy, że spotkanie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych z Księdzem Proboszczem odbędzie się 18 listopada, czyli w przyszły poniedziałek, o godz. 16:45 w salce na plebanii.

5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.

6. Informuję o składzie nowej Rady Parafialnej.

Przedstawiciele części parafii, obejmującej Dobrzany: Borzęcki Wiesław, Daniłowicz Teresa, Kruszyński Wiesław, Olszewski Ryszard, Plaskacz Łukasz, Siemasz Anna, Szymańska Agnieszka, Ulewicz Grzegorz, Wierzbicki Tadeusz oraz przedstawiciele kościołów i kaplic filialnych: Baryłka Bronisław (Kępno), Beyer Regina (Ognica), Marchlewska Beata (Krzemień), Pasierbiewicz Anna (Błotno), Pietruczuk Aleksander (Szadzko), Pietryszak Agnieszka (Odargowo) i Raubo Grzegorz (Bytowo).

Rada parafialna swoją działalność rozpocznie 20 listopada br. Licząc na dobrą współpracę, życzę wszystkim Radnym światła Ducha Świętego, aby podejmowane decyzje służyły zawsze dobru i świętości całej naszej parafii.

7. Intencje Mszy św. na nadchodzący tydzień.

8. Wszystkim Drogim Parafianom, a szczególnie Solenizantom tego tygodnia oraz każdemu, kto przeżywać będzie swoje osobiste rocznice życzę obfitości Bożych darów. Niech Pan nam błogosławi.

ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

kom. Proboszcza: +48 512 342 265