top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia 10.11.2019


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXXII niedzielę w ciągu roku

- 10 listopada 2019 -


1. W poniedziałek, 11 listopada będziemy przeżywać 101. rocznicę Odzyskania Niepodległości. W związku z tym o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Przyjdźmy jednak trochę wcześniej, gdyż o godz. 10:55 chór Apasjonata zaprezentuje krótki koncert pieśni patriotycznych. Gorąco zapraszam zarówno na występ chóru, jak i na Mszę św. za Ojczyznę.

Z kolei po Mszy św. wraz z Urzędem Gminy zapraszam na plebanię, gdzie przy kawie i cieście będziemy mieli możliwość wspólnego śpiewania różnych piosenek i pieśni patriotycznych.


2. W poniedziałek na godz. 16:45 zapraszamy dzieci na nabożeństwo za bliskich zmarłych oraz na losowanie nagród za wyklejanki październikowe.


3. Nabożeństwo wypominkowe z Koronką do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 17:30, a w niedzielę Różaniec z Wypominkami na cmentarzu o godz. 15:00.


4. Już dziś informujemy, że spotkanie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych z Księdzem Proboszczem odbędzie się 18 listopada, czyli w przyszły poniedziałek, o godz. 16:45 w salce na plebanii.


5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.


6. Informuję o składzie nowej Rady Parafialnej.

Przedstawiciele części parafii, obejmującej Dobrzany: Borzęcki Wiesław, Daniłowicz Teresa, Kruszyński Wiesław, Olszewski Ryszard, Plaskacz Łukasz, Siemasz Anna, Szymańska Agnieszka, Ulewicz Grzegorz, Wierzbicki Tadeusz oraz przedstawiciele kościołów i kaplic filialnych: Baryłka Bronisław (Kępno), Beyer Regina (Ognica), Marchlewska Beata (Krzemień), Pasierbiewicz Anna (Błotno), Pietruczuk Aleksander (Szadzko), Pietryszak Agnieszka (Odargowo) i Raubo Grzegorz (Bytowo).

Rada parafialna swoją działalność rozpocznie 20 listopada br. Licząc na dobrą współpracę, życzę wszystkim Radnym światła Ducha Świętego, aby podejmowane decyzje służyły zawsze dobru i świętości całej naszej parafii.


7. Intencje Mszy św. na nadchodzący tydzień.


8. Wszystkim Drogim Parafianom, a szczególnie Solenizantom tego tygodnia oraz każdemu, kto przeżywać będzie swoje osobiste rocznice życzę obfitości Bożych darów. Niech Pan nam błogosławi.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

123 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page