top of page
 • sstawierej

Ogłoszenia duszpasterskie na 12 września 2021 r.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXIV Niedzielę w ciągu roku - 12 września 2021 -

 1. W poniedziałek, 13 września, przypada kolejna rocznica OBJAWIEŃ FATIMSKICH. Serdecznie zapraszamy na 17.30 na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. Natomiast po Mszy św. na procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół naszego kościoła.

 2. We wtorek, 14 września, będziemy przeżywać ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO. Tego dnia zapraszamy do uczczenia Krzyża. Po Mszy wieczornej oddamy hołd Krzyżowi nabożeństwem Drogi Krzyżowej.

 3. Rodziców dzieci I komunijnych zapraszamy do biura parafialnego w celu złożenia deklaracji komunijnej swoich dzieci w poniedziałek albo w czwartek od 16.00 do 17.00. Natomiast spotkanie rodziców tychże dzieci z ks. Proboszczem - 20 września (poniedziałek) o 19.00.

 4. Za tydzień w niedzielę, 19 września, na Mszy św. o 11.00 rozdamy obrazki – pamiątki dzieciom, które w tym roku przystąpiły do I Komunii świętej.

 5. Przygotowujemy się do odpustu parafialnego św. Michała Archanioła. Prosimy w sposób szczególny Panie o upieczenie ciast na nasz rodzinny festyn parafialny, który odbędzie się 26 września (niedziela) po Mszy św. na 11.00.

 6. Ks. Sebastian zaprasza młodzież, 7-8 klasy i starszych, na wyjazd na Ogólnopolski Zlot Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Sanktuarium św. Stanisława Kostki w Rostkowie k. Przasnysza (woj. mazowieckie). Wyjazd jednodniowy, w sobotę, 25 września. Wyruszamy wcześnie rano, wracamy późną nocą. Na miejscu: integracja, Eucharystia, uwielbienie, spotkania w grupach. Zgłoszenia telefoniczne lub w szkole. Będzie spotkanie organizacyjne dla chętnych oraz ich Rodziców. Celem wyprawy jest przebudzenie duchowe naszej młodzieży po pandemii.

 7. Powoli organizujemy wyjazd autokarem na nocne czuwanie w intencji Polonii z 15 na 16 października. Wstępny koszt wyjazdu: 100 zł. Zapisy w zakrystii lub w Biurze Parafialnym.

 8. Składkę z przyszłej niedzieli przeznaczymy na INWESTYCJE.

 9. INTENCJE na nadchodzący tydzień.

 10. Wszystkim solenizantom i solenizantkom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. A wszystkim Parafianom i Gościom niech Pan Bóg hojnie błogosławi. Wasi duszpasterze.


ks. Marcin Bińkowski SChr, wikariusz

226 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page