top of page

Ogłoszenia duszpasterskie na 18 czerwca 2023

Zaktualizowano: 18 cze 2023


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XI Niedzielę w ciągu roku - 18 czerwca 2023 -


1. W miniony czwartek bp Henryk Wejman udzielił 50 osobom z naszej parafii Sakramentu Bierzmowania. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia tego wydarzenia. W sposób szczególny dziękujemy ks. Łukaszowi za całoroczny trud przygotowania młodzieży do tego Sakramentu. Dziękujemy rodzicom, ale także samej młodzieży, że zdecydowała się na przyjęcie Bierzmowania. Niech Duch Święty wszystkich prowadzi i umacnia w wierze.


2. Rozpoczynamy praktycznie ostatni tydzień przed wakacjami. Stąd po przyszłej niedzieli będzie obowiązywał już wakacyjny grafik funkcjonowania parafii. Szczegóły podamy za tydzień.


3. Przez cały czerwiec śpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.45. Serdecznie zapraszamy, aby przyjść do kościoła nawet i wcześniej, gdyż od godz. 17.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.


4. W najbliższy czwartek zapraszamy członków Parafialnego Zespołu Caritas na ostatnie spotkanie przed wakacjami. Spotkanie to odbędzie się po Mszy św. wieczornej na plebanii.

Natomiast w przyszłą niedzielę po Mszach św. Caritas będzie zbierał ofiary do puszek z przeznaczeniem na tegoroczne wakacyjne akcje dla dzieci i seniorów.


5. W tym tygodniu dzieci i młodzież będą mieć zakończenie roku szkolnego. Stąd w najbliższy piątek zapraszamy wszystkich na Mszę św. na godz. 18.00, podczas której będziemy dziękować za zakończony rok i będziemy się modlić o szczęśliwe wakacje dla uczniów, ale też i dla nauczycieli i pracowników szkoły.


6. W najbliższą sobotę przypada uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela. Wszystkim solenizantom i solenizantkom już teraz składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkich łask, potrzebnych do dobrego życia.

Ponieważ w przyszłym tygodniu przypadną już wakacje, stąd w najbliższą sobotę, o godz. 16.00 odprawimy Mszę św. odpustową ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła w naszym kościele filialnym w Ognicy. Serdecznie zapraszamy.


7. Dzisiejsza taca jest tacą inwestycyjną. Za złożone ofiary z serca dziękujemy.


8. INTENCJE.


9. W minionym tygodniu w naszej parafii odbyły się pogrzeby: śp. EUGENIUSZA KIKUTA z Szadzka i śp. TERESY JANKOWSKIEJ z Dobrzan.

R.i.P.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

269 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page