top of page

Ogłoszenia na 10. niedzielę w ciągu roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na 10. Niedzielę w ciągu roku

- 9 czerwca 2024 -

 

1. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji Dnia Dziecka w minioną niedzielę.


2. Dziś po wieczornej Mszy św. swoją katechezę przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania ma młodzież z klas VII. Obecność obowiązkowa.


3. Zapraszamy od poniedziałku do piątku na adorację Najświętszego Sakramentu już od godz. 17.00. Ponieważ trwa czerwiec to zapraszamy także na śpiew Litanii ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – codziennie przed wieczorną Mszą św.


4. W czwartek, 13 czerwca przypada rocznica kolejnego objawienia Matki Bożej w Fatimie. Stąd po wieczornej Mszy św. odbędzie się procesja z figurką Matki Boskiej Fatimskiej dookoła kościoła.


5. W najbliższy piątek, tj. 14 czerwca, o godz. 16.00 swoją spowiedź będą mieć dzieci z klas III.


6. Wszystkich uczestników wakacyjnego wyjazdu dzieci i młodzieży zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższy poniedziałek, tj. 10 czerwca, które odbędzie się w kościele po wieczornej Mszy św. Prosimy, aby na tym spotkaniu byli obowiązkowo obecni także rodzice lub opiekunowie, którzy niech zabiorą ze sobą PESEL dzieci.


7. Przypominamy o możliwości wzięcia udziału w chrześcijańskim festiwalu wiary „Przystanek Jezus” w dniach od 29 lipca do 3 sierpnia w Czaplinku. W ramach wydarzenia odbywają się m.in. spotkania i wykłady znanych osób, codzienne Msze św., pokazy filmowe. Więcej szczegółów i zapisy u ks. Grzegorza.


8. Taca za tydzień będzie tacą inwestycyjną.

Również w przyszłą niedzielę – po każdej Mszy św. - Caritas będzie zbierał ofiary na organizacje kolonii i półkolonii dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią w ramach akcji „Lato 2024”. Już dziś dziękujemy za ofiary.


9. OPS wraz z Parafialnym Zespołem Caritas informują, że został przedłużony do 14 czerwca termin składania wniosków w ramach programu „Pomoc Żywnościowa”. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z OPS-em.


10. INTENCJE.


11. W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odszedł śp. Jan Augustyn z Ognicy. R.i.P.


ks. Bogusław Kozioł SChr,

proboszcz

159 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page