top of page

Ogłoszenia na 12. Niedzielę w ciągu roku (23.06.2024)


1. Rozpoczynamy ostatni tydzień czerwca. Do najbliższej niedzieli włącznie grafik funkcjonowania parafii jest jeszcze bez zmian. Zapraszamy zatem na ostatnie dni w tym roku, gdy modlimy się wspólnie, śpiewając Litanię ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.


2. W poniedziałek, tj. 24 czerwca grupka młodzieży wyjeżdża na tygodniowe spotkanie, zwane „Górą Tabor” do Mórkowa koło Leszna Wielkopolskiego. Dla przypomnienia wyjazd jest o 9.30 z przystanku kolejowego w Ognicy.


3. W rozpoczętym tygodniu będziemy przeżywać uroczystości odpustowe w naszym dekanacie – i tak: w czwartek odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie w Suchaniu o godz. 18.00, a w sobotę ku czci Świętych. Apostołów Piotra i Pawła będzie o godz. 12.00 w Barzkowicach.

Również w sobotę będziemy przeżywać odpust w naszym kościele filialnym w Ognicy. Msza św. zostanie odprawiona o godz. 16.00. Podczas tej uroczystości poświęcimy nowo powstałą obok kościoła figurkę Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz z tablicą pamiątkową dotyczącą śp. ks. Ryszarda Czajki, chrystusowca pochodzącego właśnie z Ognicy. Serdecznie zapraszamy.


4. W piątek, o godz. 19.00 w salce przy plebanii odbędzie się spotkanie naszego Parafialnego Zespołu Caritas.


5. Tydzień temu na tacę inwestycyjną zebraliśmy 4 220 zł, a do puszek Caritas na organizacje kolonii i półkolonii dla dzieci w ramach akcji „Lato 2024” 1 095,70 zł.

Z serca dziękujemy za te ofiary.


6. INTENCJE.


7. W minionym tygodniu do wieczności odeszły: śp. Stefania Pawlak z Dobrzan i śp. Teresa Kwaśna z Dobrzan. R.I.P.


8. Wszystkim Solenizantom najbliższego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Pan Bóg obficie obdarza swym błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami.ks. Bogusław Kozioł SChr,

proboszcz

242 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page