top of page

Ogłoszenia na 16 lipca 2023


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XV Niedzielę w ciągu roku - 16 lipca 2023 -


1. Pragniemy podzielić się radością, że otrzymaliśmy kolejne dofinansowanie do remontów naszych kościołów - tym razem z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków „Polski Ład”. I tak na kościół w Odargowie otrzymaliśmy 735 000 zł, a na kościół w Bytowie 78 400 zł. Dziękujemy z całego serca Panu Burmistrzowi i Pracownikom Urzędu Miejskiego za zaangażowanie się w tę kwestię.

W związku z tą dobrą wiadomością zapraszamy na Mszę św. dziękczynną Matce Bożej i św. Józefowi w najbliższą środę, na godz. 18.00. Zaproszenie to kierujemy do wszystkich, ale szczególnie do mieszkańców Odargowa i Bytowa, których kościoły otrzymały dofinansowanie.


2. Caritas i OPS informują, że wydawanie żywności będzie w najbliższy czwartek od godz. 10.00 do 16.00. Miejsce to, co zawsze, czyli hol przed salkami na plebanii.


3. Dziękujemy za ofiary na dzisiejszą tacę inwestycyjną.

W tym tygodniu, jak Pan Bóg pozwoli, zakończy się I etap remontu dachu na plebanii.


4. I niestety, do kanonu ogłoszeń weszło to, że w dalszym ciągu poszukujemy kogoś do gotowania na plebanii. Nie chce nam się wierzyć, że w naszej parafii nie znajdzie się nikt, kto podjąłby się tego zadania.


5. INTENCJE.


6. W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odszedł śp. JERZY KWIECIEŃ z Dobrzan. R.i.P.ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

387 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Hozzászólások


bottom of page