top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia parafialne na niedzielę, 18 lipca 2021

Zaktualizowano: 3 sie 2021


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XVI Niedzielę w ciągu roku

- 18 lipca 2021 -


1. W okresie wakacyjnym BIURO PARAFIALNE czynne bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurującym danego dnia księdzem. Numery telefonów są podane na stronie, jak również wywieszone są na drzwiach do biura parafialnego.


2. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. POBŁOGOSŁAWIMY SAMOCHODY, z racji przypadającego wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa - patrona kierowców.


3. Przyszła niedziela będzie DNIEM SOLIDARNOŚCI Z POSZKODOWANYMI w powodziach i w nawałnicach w Europie (w Polsce, Holandii, Belgii i w Niemczech). Stąd po każdej Mszy św. będzie można złożyć ofiarę na ten cel do puszek Caritas.


4. Wciąż zapraszamy na PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH we wrześniu br. Zapisy w zakrystii bądź biurze parafialnym. Zapraszamy.


5. Informujemy, że w tym roku w dniach 6-14 sierpnia odbędzie się PIESZA PIELGRZYMKA Z WARSZAWY NA JASNĄ GÓRĘ. Zapisy na tę pielgrzymkę przez Internet. Trzeba znaleźć stronę Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej Akademickich Grup „17”. Tam znajduje się formularz zgłoszeniowy. Grupa, którą prowadzą chrystusowcy to „Czarna”.


6. INTENCJE.


7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli z naszej parafii: śp. HALINA BARYŁKA z Kępna i śp. STANISŁAW KOSMALA z Kóz. Natomiast w najbliższy czwartek o 13.00 odbędzie się pogrzeb śp. MARKA KAŹMIERCZAKA, zamieszkałego w Ontario w Kanadzie.


8. Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego urlopu i wakacji.


ks. Marcin Bińkowski SChr,

wikariusz

247 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page