top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia parafialne na niedzielę, 25 lipca 2021

Zaktualizowano: 3 sie 2021


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XVII Niedzielę w ciągu roku

- 25 lipca 2021 -


1. Dziś po każdej Mszy Świętej pobłogosławimy samochody i wszelkie pojazdy, z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców.


2. Dziś również przypada dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie (w Polsce, Holandii, Belgii i w Niemczech). Stąd po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę na ten cel do puszek Caritas. Z całego serca za te ofiary już dziękujemy.


3. Także dzisiaj po Mszy św. na 9.00 i 11.00 będzie możliwość skorzystania z pomocy Pani Rachmistrz dotyczącej spisu powszechnego. Spis ten będzie miał miejsce przed kościołem.


4. W przyszłą niedzielę, 01 sierpnia, mija 77 rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Poległym za wolność Ojczyzny winni jesteśmy przynajmniej naszą modlitewną pamięć. A Msza święta w intencji powstańców będzie odprawiona w naszym kościele o 11.00.


5. Od soboty, tj. od 31 lipca zmieniają się Msze św. na naszych filiach.

I tak: w soboty w sierpniu Msze św. będziemy odprawiać w Kępnie (17.00), Szadzku (18.00) i w Odargowie (19.00); natomiast w niedziele w Krzemieniu (8.00), Bytowie (9.15), Błotnie (10.30) i w Ognicy (11.45).


6. Ponawiamy nasze zaproszenie na PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH we wrześniu br. Brakuje już tylko kilka osób.

7. INTENCJE.


8. Parafianom i gościom życzymy błogosławionego urlopu i wakacji.


ks. Marcin Bińkowski SChr,

wikariusz

143 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page