top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na 2. niedzielę w ciągu roku (16.01.2022)


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na II niedzielę w ciągu roku - 16 stycznia 2022 -


1. Z racji 3. niedzieli miesiąca dzisiejszą TACĘ przeznaczymy na INWESTYCJE. Za każdą ofiarę z serca dziękujemy.


2. W tym tygodniu planujemy ZAKOŃCZENIE WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ. Jeszcze tylko w poniedziałek, tj. 17 stycznia, księża udadzą się na kolędę na zaproszenia do Błotna, a w kolejne dni księża odwiedzą te rodziny, które zgłosiły kolędę w czasie jej trwania. Gdyby jeszcze ktoś zechciał, abyśmy przyszli z błogosławieństwem kolędowym do domu, to prosimy o osobisty kontakt.

Natomiast w najbliższą sobotę, tj. 22 stycznia Msza kolędowa będzie dla mieszkańców Kóz w świetlicy o godz. 17.00. Będzie to zarazem niedzielna Msza św.


3. Od wtorku wracamy do poprzedniego GRAFIKU NABOŻEŃSTW. Zapraszamy przede wszystkim od wtorku do piątku włącznie na adorację Najświętszego Sakramentu już od godz. 17.00.


4. SPOTKANIE przed wyjazdem na OBÓZ NARCIARSKI do Szczyrku podczas ferii zimowych odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 22 stycznia o godz. 19.00.


5. Zapraszamy cały czas do zapisów na pozostałe PLANOWANE w tym roku PIELGRZYMKI - śladami Jana Pawła II (minimum musi być 35 osób) i do Medjugorje (minimum 32 osoby).


6. Przypominamy, żeby do końca miesiąca złożyć kartki na WYPOMINKI ROCZNE.


7. INTENCJE.


8. W tym tygodniu we środę, tj. 19 stycznia, przypada DZIEŃ IMIENIN ks. biskupa Henryka. Pamiętajmy o naszym Czcigodnym Solenizancie w naszych modlitwach.

Z kolei w czwartek, 20 stycznia, swoje imieniny obchodzi ks. Sebastian. Zapraszamy na Mszę imieninową na godz. 18.00.

Również w tym tygodniu przypada DZIEŃ BABCI i DZIEŃ DZIADKA, którym składamy nasze najlepsze życzenia i również ogarniamy naszą modlitewną pamięcią.


9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. MIECZYSŁAWA PASIERBIEWICZA z Błotna.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

287 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page