top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na 23. niedzielę w ciągu roku (05.09.2021)


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXIII niedzielę w ciągu roku - 5 września 2021 -


1. Dziś po wszystkich Mszach do puszek Caritas zbieramy pieniądze na POMOC DLA AFGANISTANU.

Dziś także po wieczornej Mszy św. MĘSKI RÓŻANIEC. Serdecznie zapraszamy.


2. Od poniedziałku wracamy do przedwakacyjnego GRAFIKU NABOŻEŃSTW. Dla przypomnienia informujemy, że od wtorku do piątku włącznie o godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. We wtorki nabożeństwo do św. Józefa, w środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki nabożeństwo do św. Michała Archanioła, a w piątki Wypominki roczne i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Również BIURO PARAFIALNE będzie czynne w poniedziałki, w środy i w piątki od 16.00 do 16.45. Oczywiście w pilnych sprawach o każdej porze.


3. W poniedziałek o godz. 19.30 SPOTKANIE KATECHETYCZNE na plebanii, a we wtorek o godz. 19.00 w salce będzie SPOTKANIE PRZED ODPUSTEM PARAFIALNYM. Zapraszamy na nie Radę parafialną, Caritas i wszystkich chętnych.


4. W nocy ze środy na czwartek udajemy się na PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH.

Msza św. przed wyjazdem będzie o godz. 00.45, o godz. 1.15 będzie podstawiony autobus, a wyjazd planowany jest na godz. 1.30.

Proszę, aby wyjeżdżający zabrali ze sobą przede wszystkim dokumenty, świadectwa szczepień lub wyzdrowienia, oraz wypełnione i wydrukowane zgłoszenie wyjazdu za granicę. Prosimy wszystkich o modlitwę w naszej intencji, i my też zapewniamy o naszej pamięci o całej parafii. Powrót planowany jest na piątek 17 września.


5. W najbliższą sobotę odbędą się DOŻYNKI W BŁOTNIE. Msza św. zaplanowana jest na godz. 16.00.


6. W przyszłą niedzielę, tj. 12 września, na Mszę św. na godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci z klas V. Chcemy wtedy odprawić Mszę św. w 1. ROCZNICĘ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW.

W sobotę dla dzieci z klas V będzie spowiedź o godz. 15.00 - jeżeli oczywiście nie były przed I Piątkiem września. Prosimy rodziców, aby dopilnowali tej sprawy.


7. Zachęcamy do lektury PRASY KATOLICKIEJ. W sposób szczególny do lektury specjalnego wydania Gościa Niedzielnego, który jest poświęcony osobom kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Ich beatyfikacja odbędzie się w przyszłą niedzielę, tj. 12 września w Warszawie. Specjalne wydanie Gościa kosztuje 10 zł.


8. Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na TARGI ROLNE Agro Pomerania, które odbędą się w dniach 10-12 września w Barzkowicach.


9. INTENCJE mszalne nowego tygodnia.


10. W minionym tygodniu zmarli: śp. PIOTR BARSZCZOWSKI z Szadzka - jego pogrzeb we wtorek o godz. 11.00 i śp. JERZY RACZKOWSKI z Kóz - jego pogrzeb również we wtorek o godz. 13.00.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

245 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page