top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na 25. niedzielę w ciągu roku


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXV niedzielę w ciągu roku - 19 września 2021 -


1. Dzisiejsza TACA jest INWESTYCYJNĄ. Dziękujemy za każdą złożoną ofiarę.

Pragniemy także poinformować, że podczas zbiórki do puszek Caritas w dniu solidarności z Afganistanem, zebraliśmy 1 750 zł.


2. SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek, tj. 20 września, o godz. 19.00 w kościele. Prosimy o składanie deklaracji, bo nie wszyscy rodzice zrobili to w czasie wyznaczonym. A jest to bardzo ważne, gdyż brak deklaracji komplikuje nam ułożenie harmonogramu pracy z dziećmi.


3. We wtorek przypada święto św. Mateusza Apostoła, a w czwartek wspomnienie św. o. Pio. W czwartek również swoje IMIENINY będzie obchodził KS. PROBOSZCZ, który zaprasza na Mszę św. na godz. 18.00.


4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze PRZYGOTOWANIE DO PARAFIALNEGO ODPUSTU. Przez trzy dni, począwszy od niedzieli, kazania przygotowujące nas do tego wydarzenia będzie głosił ks. Krzysztof Wąchała, chrystusowiec, proboszcz z kościoła św. Jana w Stargardzie. On też w tym roku poprowadzi nasz odpust parafialny.

W przyszłą niedzielę, na rozpoczęcie Triduum, planujemy zorganizować FESTYN PARAFIALNY. Początek tego wydarzenia po Mszy św. o godz. 11.00 i zapraszamy wszystkich na teren za plebanią. Prosimy, aby na ten festyn rodzinny przyprowadzić szczególnie dzieci, bo będzie dla nich wiele różnych atrakcji. Również dorośli będą mogli się wspólnie spotkać przy stole.

Stąd bardzo prosimy m.in. gospodynie naszej parafii, by podzieliły się z nami swoimi domowymi wypiekami. Prosimy, aby ciasta składać na plebanii do soboty wieczorem.


5. W przyszłą niedzielę również na Mszy św. o godz. 11.00 pragniemy UHONOROWAĆ WIELOLETNIĄ PRACĘ w Caritas nasze trzy Panie: p. Annę Prościak, p. Irenę Drozdowską i p. Annę Wichałacz. Swoją obecność na tej Mszy św. zapowiedział ks. Maciej Szmuc, dyrektor Caritas archidiecezjalnej. Zapraszamy wszystkich na Eucharystię, w sposób szczególny wymienione Panie z rodzinami.


6. Trwają zapisy na wyjazd na Jasną Górę, na CAŁONOCNE CZUWANIE w intencji polskich emigrantów i ich rodzin. Modlitwa ta odbędzie się w nocy z 15 na 16 października. Zapisy w zakrystii lub w Biurze parafialnym. Wstępny koszt wyjazdu - bo zależeć on będzie od ilości uczestników - wynosi 100 zł.


7. INTENCJE mszalne nowego tygodnia.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz

212 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page