top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na 30. niedzielę w ciągu roku


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na VI niedzielę w ciągu roku - 13 lutego 2022 -1. W poniedziałek przypada ŚWIĘTO św. CYRYLA i METODEGO, patronów Europy oraz wspominamy ŚW. WALENTEGO. Módlmy się w tym dniu w sposób szczególny o pokój i o to, aby wszystkie narody Europy powróciły do swoich chrześcijańskich korzeni. Módlmy się także za narzeczonych i małżonków, aby św. Walenty umacniał ich miłość.


2. Zakończyliśmy PIERWSZY ETAP REMONTU SALKI dla duszpasterstwa młodzieży. Młodzi ludzie robią to praktycznie sami, z własnej inicjatywy. Salka jest już odświeżona i pomalowana. Zmienimy jeszcze posadzkę i zaaranżujemy wnętrze. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pracę Bartkowi Krukowi z Rodzicami, a także Marcelowi Struzikowi, Dorocie Stawskiej, Przemkowi Trykowi i innym. Można się jeszcze włączyć i pomóc.

Chętnie przyjmiemy europalety, z których będziemy tworzyć kanapy i stoliki. Z serca dziękujemy. Więcej informacji i zdjęcia z remontu - na parafialnej stronie internetowej.


3. W przyszłą niedzielę TACĘ przeznaczymy na INWESTYCJE w naszej parafii.

Prosimy także o szczególną modlitwę do św. Józefa, gdyż w najbliższych dniach będzie rozstrzygał się los naszych wniosków o dofinansowanie planowanych i koniecznych remontów w naszej parafii, przede wszystkim kościołów filialnych w Ognicy i w Odargowie.


4. W dalszym ciągu zapraszamy do zapisów na TEGOROCZNE PIELGRZYMKI - śladami św. Jana Pawła II i do Medjugorie. Wciąż jeszcze nie osiągnęliśmy minimum osób, szczególnie do Krakowa i okolic, by pielgrzymka mogła dojść do skutku. Mogą zapisywać się także osoby spoza parafii.


5. INTENCJE.


ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz


189 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page