top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na 32. niedzielę w ciągu roku (07.11.2021)


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXXII niedzielę w ciągu roku

- 7 listopada 2021 -

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca zapraszamy mężczyzn na MĘSKI RÓŻANIEC po wieczornej Mszy św.


2. Przez cały listopad w sposób szczególny polecamy Bożemu Miłosierdziu naszych Drogich Zmarłych. Codziennie, od poniedziałku do soboty włącznie, wyczytujemy WYPOMINKI LISTOPADOWE tutaj w kościele o godz. 17.30. Później polecamy Bogu naszych Zmarłych poprzez odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. Natomiast przez wszystkie niedziele listopada będziemy modlić się za Zmarłych na Różańcu o godz. 15.00, przy krzyżu na cmentarzu. We wszystkie piątki listopada będzie także sprawowana intencja Mszy św. za Zmarłych wspominanych w Wypominkach listopadowych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, a także do nawiedzania cmentarza, by móc zyskać i ofiarować odpust za tych, którzy przeszli już przez bramę śmierci.


3. W tym tygodniu - w czwartek, 11 listopada - przypada ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Msza św. w intencji Ojczyzny, która została zamówiona przez p. Burmistrza, zostanie odprawiona o godz. 9.00. Na tej Mszy św. będzie śpiewał chór Apasjonata.

Również w czwartek swoje imieniny będzie obchodził ks. Marcin. Jego Msza imieninowa zostanie odprawiona również w czwartek o godz. 18.00.


4. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. dla grupy 3, odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek, 8 listopada, o godz. 16.30 w salce przy plebanii. Z racji przypadającej na 11 listopada uroczystości odzyskania Niepodległości katechezy w tym dniu nie bedzie.


5. INTENCJE.

ks. Bogusław Kozioł SChr, proboszcz269 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page