top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na 32. niedzielę w ciągu roku


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXXII niedzielę w ciągu roku - 6 listopada 2022 -


1. Zapraszamy na modlitwy w intencji zmarłych. Przypominamy, że w tygodniu - od poniedziałku do soboty modlimy się WYPOMINKAMI tutaj w kościele o godz. 17.30, a w niedziele spotykamy się o 15.00 przy krzyżu na cmentarzu. Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na męski różaniec ulicami naszego miasta.


2. W środę, 9 listopada, w godz. od 14.00 do 16.00 Caritas będzie wydawał żywność tym, którzy w pierwszym i drugim terminie nie zdołali jej odebrać.


3. W piątek, 11 listopada, będziemy przeżywać 104. rocznicę Odzyskania Niepodległości. W związku z tym o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Pamiętajmy, aby w tym dniu wywiesić naszą polską flagę. czyli Dzień Niepodległości. W tym dniu także swoje imieniny obchodzi ks. Marcin. Podczas piątkowej Eucharystii o godz. 18.00 będziemy się modlić m.in. w intencji Solenizanta.


4. W 2. tygodniu ferii zimowych w 2023 r., wraz z parafią Szczecin Zdroje, organizujemy OBÓZ NARCIARSKI w Bukowinie Tatrzańskiej. Wyjazd 19 lutego, w niedzielę po południu, powrót w sobotę, 25 lutego późnym wieczorem. Zapisy zbieramy do końca listopada. Koszt wyjazdu to 1500 zł. Szczegółowszych informacji udziela ks. Łukasz.


5. Również informujemy, że w przyszłym roku, w terminie od 17 do 21 kwietnia, organizujemy 5-dniową PIELGRZYMKĘ na DOLNY ŚLĄSK. W programie: Świdnica, Osówka, Wambierzyce, Kłodzko, Zamek Książ, Palmiarnia w Lubiechowie, Krzeszów, Karkonoskie Wodospady, Karpacz, Jelenia Góra - Cieplice, Zamek Czocha, Świebodzin i Gościkowo - Paradyż. Cena to 1590 zł, a przy 41. osobach - 1490 zł. Przy zapisie prosimy o wpłatę 500 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie parafialnej, jak również na stoliku w kruchcie kartki z programem pielgrzymki. Zapraszamy.


6. INTENCJE Mszy św. na nadchodzący tydzień.


7. Wszystkim Drogim Parafianom, a szczególnie Solenizantom tego tygodnia oraz każdemu, kto przeżywać będzie swoje osobiste rocznice życzymy obfitości Bożych darów. Niech Pan nam błogosławi.


ks. Marcin Bińkowski SChr, wikariusz

280 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page