top of page
  • ParafiaDobrzany

Ogłoszenia na 33. niedzielę w ciągu roku


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na XXXIII niedzielę w ciągu roku

- 13 listopada 2022 -


1. Dziś w niedzielę przeżywamy VI ŚWIATOWY DZIEŃ UBOGICH oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przy tej okazji zachęcamy do złożenia ofiary do puszki Caritas, która znajduje się w kruchcie naszego kościoła. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.


2. Zapraszamy na WYPOMINKI listopadowe - od poniedziałku do soboty o 17.30 w kościele, a w niedzielę o 15.00 przy krzyżu na cmentarzu.


3. Informujemy także, że w przyszłym roku, w terminie od 17 do 21 kwietnia, organizujemy 5-dniową PIELGRZYMKĘ na DOLNY ŚLĄSK. Cena to 1590 zł. Przy zapisie prosimy o przedpłatę w wysokości 500 zł. Szczegółowy program znajdziemy na stronie parafialnej, jak również kartki z programen znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.


4. Natomiast w 2. tygodniu ferii zimowych w 2023 r. organizujemy OBÓZ NARCIARSKI dla dzieci i młodzieży w Bukowinie Tatrzańskiej. Koszt wyjazdu to 1500 zł. Wszelkich bliższych infor-macji udziela ks. Łukasz.


5. W przyszłą niedzielę, tj. 20 listopada, będziemy przeżywać UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTU-SA KRÓLA WSZECHŚWIATA, będąca tytularnym świętem Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii. Niedziela ta jest także ostatnią niedzielą w roku liturgicznym.

Z racji na trzecią niedzielę miesiąca będzie to także niedziela ze składką inwestycyjną.


6. INTENCJE Mszy św. na nadchodzący tydzień.


7. W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odszedł śp. ANTONI WILMAŃSKI z Ognicy. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


8. Wszystkim Drogim Parafianom, a szczególnie Solenizantom tego tygodnia oraz każdemu, kto przeżywać będzie swoje osobiste rocznice życzymy obfitości Bożych darów.

Niech Pan nam błogosławi.


ks. Marcin Bińkowski SChr,

wikariusz

179 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page